Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír rám, ha utána órákig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám, ha utána órákig nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom régebben, tetszett, de kapcsolata volt. Aztán most fél évre rá rámírt (szingli lett), hogy mi újság velem, de órákba telik mindig, mire válaszol. Akkor minek írt rám?

2020. márc. 14. 20:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez nem teljesen párkapcsolati téma, de mindegy :D
2020. márc. 14. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Talán, mert nem lóg egész nap a neten, mint te, van élete, egyéb elfoglaltsága, nem úgy, mint neked.
2020. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Na ez az, amit én mindig hülye kifogásnak tartottam. Aki érdekelt, annak mindig szinte perceken belül vissza tudok írni, kivéve, ha nagyon lefoglal a munka. De semmi mást nem tudok elképzelni, ami mindig annyira lekötne órákra, hogy ne tudjak írni, főleg hétvégén, pedig elég tartalmas életem van, egyetemet végeztem, dolgozok, sportolok, barátaimmal vagyok stb. És érdekes mégis vissza tudok írni hamar annak, aki érdekel.


Viszont épp ezt nem értem, hogy ha nem érdeklem, akkor vajon minek írt rám?

2020. márc. 14. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szingli lett -> Rád írt


Szerintem itt nehéz nem meglátni az összefüggést...

2020. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Es spec vezetes kozben nem irogatok

Siman lehet h 2-3 ora is elmegy mire valaszolok valakinek.

Nem az irodaban ucsorgok ugy h a telom a szemem elott van

2020. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Tipikus! Több nővel írogat egyszerre. Rád írt, mert kíváncsi volt hogyan viszonyulsz hozzá, de különösebben nem érdekled.
2020. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!