Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogunk találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogunk találkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok most leszünk egy évesek a párommal, nem élünk még eggyüt, én a belvárosban lakom, ő jóval kintebb részen, és most hogy ez a koronavírus dolog van.. Nemtudom hogy tudnánk találkozni.. Pont nost voltam a legboldogabb erre most lehet több hónapig nemtudunk találkozni. :( vagy most mennyek tömegközlekedéssel? Maszk kiséretében, és ő is? Nagyon félek ez miatt megromlik a kapcsolatunk szetintetek?
2020. márc. 15. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

1. A maszk nem véd meg.

2. Nálunk nem olyan drasztikus a helyzet közel sem, hogy ne lehetne kimenni az utcára és elmenni a városban valakihez.

3. Ha ennyit nem bír ki a kapcsolatotok akkor feleslegesen van.

2020. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

totál egyet értek az első válaszolóval.

elég baj, ha emiatt romlik meg a kapcsolatototok... akkor az ennyit is ért...

viszont a tömegközlekedést kellene elkerülnöd a legjobban.

2020. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Jujjjj, a kettes pontot, nem athuznam, hanem kisatiroznam.

Ne menjetek ki, maradjon mindenki otthon, mert meg nem drasztikus, de ha mindenki ilyen lazan veszi, mint a kettes pontban, hamar Olaszorszagra fogunk hasonlítani. Nem poenbol hoztak meg ezeket a rendeleteket, ami nagy kieses tobb szempontbol is. Ez egy szukseghelyzet! Ne vegyetek lazan. Ket megoldas: Aki bevallalosabb koltozzon at a masikhoz, vagy tovabbra is hasznaljatok az internet adta lehetosegeket. De NE vegyetek lazán!!!!

2020. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy megfog romlani.. Csak hogy lehet ez olyan kihatassal? Nagyon hiányzik.. És azt sem mondtam hogy nemmegyek utcára.. Nyilván kimegyek:) de ahhoz hogy találkozzunk szükség van a tömegközlekedésre, egyebkent a maszk miért nemvéd meg? Akkor minek találták ki? 😂
2020. márc. 15. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

"egyebkent a maszk miért nemvéd meg? Akkor minek találták ki?"


Azért, hogy aki hordozó, az ne köpködje szét a nyálát és fertőzzön össze mindenkit maga körül...

2020. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as nemveszem lazán. Én nemfélek a vírustól, de mivel az idősebbekre veszélyes nyílván nemfogom veszélyeztetni őket, egyébként foglalmam sincs már a leggelején míert nem zárták le a határt??? Se ki se be és most nem tartanánk itt mindenki élne boldogan.. :(
2020. márc. 15. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Jesszus...tényleg ennyire tudatlanok az emberek?? A maszk arra jó, hogy ha megfertőződsz ne add tovább 😓
2020. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
*5 - akkor egy beteg nemfertőz vele tovább? de egy nem beteg hogy kapja ha használja a maszkot?
2020. márc. 15. 14:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Najó igymár értem bocsánat😂🤭
2020. márc. 15. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Kedves Kerdezo! Nem is neked szol igazan, hanem mindenkinek, aki úgy gondolkozik ahogy a fenti allitasban olvasható. Az ilyen jellegu mondatokra harapok :D, mert minel "fegyelmezettebbek" vagyunk, annal hamarabb kikeverdunk belole, és ez nem csak a "Juli nenirol meg Pista bacsirol" szol. Ne haragudjon senki, ha esetleg kicsit nyers voltam. (3-as)
2020. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!