Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogunk még találkozni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogunk még találkozni, vagy hülyeség hogy a sors újra összehozza az embert?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom. Ott ismertem meg egy fiút mind a ketten tetszünk egymásnak csak egy a baj hogy eltűnt. Napok óta nem láttam. Vagy beteg lett vagy kirúgták vagy áttették máshová. Nem bírom ki hogy ne lássam. Végre alakulhatott volna valamerre erre ez történik! Szerintetek igaz hogy a sors összehozza újra az embereket. A legrosszabb hogy messze is lakik így hát valószínűtlen hogy én láthassam őt újra. És még egy hülye kérdés én most szerelmes lettem belé?

2013. dec. 10. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni


keresd interneten

2013. dec. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a "sors"-ban ne bízz
2013. dec. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kollégáknál mindenképp érdeklődj iránta!Biztos van a munkahelyen valaki,aki ismeri őt!!!!
2013. dec. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!