Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett valaki, de közben rossz megérzésed is volt vele? Mi volt a vége?

Figyelt kérdés

Tehát akár bele tudtál volna szeretni, mert pl nagyon romantikus, figyelmes, kedvesnek mutatta magát és közel is kerültetek egymáshoz.


De közben meg más apró jelek miatt meg rossz megérzésed volt és képtelen voltál vele összejönni? Példák, mint: nárcisztikusságra utaló jelek apró dolgokban, vagy reakcióiban, vagy nem egyező értékrend, vagy csak simán nem tudtál megbízni benne valamiért, vagy túl domináns volt a másik..


Te adtál esélyt így annak a személynek, érdemes hallgatni a kis hangra?



2020. márc. 15. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Volt, nagyon nem mennék bele, részletezve hogy milyen apró jelek voltak, de utólag nem értem hogy lehettem ilyen hülye, hogy nem vettem észre őket időben.


Röviden:

- nem volt túl az exén, gyógykapcsolatként "használt" (bár nem hinném hogy tudatosan, szerintem csak nem is tudja mi az)

- az önbizalomhiányát hirtelen egókitörésekkel kompenzálta

- az exéről csak rossz dolgokat mondott, mocskolódott (ez már alapból kizáró ok kéne legyen, de én hülye...), azt is elárulta hogy szakítás után mocskolódó üzenetekkel bombázta (pl. mit képzel, hogy szakítani mert vele)

- bunkó volt az akciós kuponokat osztogató emberekkel, akik csak a munkájukat végezték (majdnem ugyanaz, mint amikor a pincérrel vagy bunkó)

- hülyeségeket idealizált (pl. "jajj de szép is a plátói szerelem", "nekem nem kell hogy a másik fél szeressen", "nem lehet véletlen hogy találkoztunk, ezt a sors is így akarta")

- egyből rám tapadt, első randi után már úgy beszélt mintha együtt lennénk

- sokkal okosabbnak és tapasztaltabbnak hitte magát, mint ami, pedig össz-vissz a csak már említett exével volt egyetlen egy kapcsolata, és az is xar volt, amit én őszintén kapcsolatnak sem neveznék

- rohadtul lexarta az érzéseim, az övéi mindig fontosabbak voltak és többet "értek", pl. szerinte a fél éves xar kapcsolata többet nyom a latba mint az én, hosszabb és jobb kapcsolataim


Ő volt a nő amúgy.

2020. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Volt egy barátnőm akibe nagyon szerelmes voltam, már tervezgettük, hogy összeköltözünk, mikor teljesen véletlenül a kezembe akadt az önéletrajza, amin koránt sem az szerepelt amit ő állított. Onnantól elindult egy lavina, nem csak az abban szereplő dolgokkal kapcsolatban hanem az élet más területén is kezdtek kiderülni a hazugságai! Én sokkszor kérleltem, hogy mondja el az igazságot , de ő inkább hazugságot hazugságra halmozott, így a végén az eszemre voltam kénytelen hallgatni és szakítottam vele.
2020. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Volt egy ilyen kapcsolatom régen nekem is. Hülye voltam még és tapasztalatlan, bár évek után kiderült hogy személyiségzavara van és kezelésekre kéne járnia.
2020. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Egy idióta volt. A tetejébe még gerinctelen is. Röviden és tömören. Hallgass a megérzésedre, már én is ezt teszem.
2020. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, sejtettem, hogy én leszek a fiatal lány, aki feldobja az életét. Sem több, sem kevesebb. Aztán szépen beigazolódott, hogy ebbe nem kellett volna belebonyolódnom. Hiszen csak egy sunyi, jellemtelen, arrogáns ember. Aki kiválóan manipulálja a nőket.
2020. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen!! Láttam rajta, hogy nem őszinte és csúnyán beszélt a környezetéről. Elég hamar kiderült, hogy valóban egy sunyi, rosszindulatú ember.
2020. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


Ő csúnyán nem beszél másokról vagy az exéről, akkor egyértelmű lenne a dolog. Pont ez az, hogy nem egyértelmű.. :/ De manipulatív tud pl lenni.


Olyan érzésem van vele, ami egyrészt meleg és szerethető, másrészt meg hideg és jobb "távol maradni" érzés, hogy pl ez csak a látszat.

Volt nekem is személyiségzavarossal tapasztalatom, lehet ezért vagyok óvatos.

2020. márc. 15. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A megerzesek nem hazudnak. Ha manipulativ, azert sem fogja szidni elotted a masikakat, mert tudja, hogy az rossz pont.
2020. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy, milyen idos emberrol irsz? Ferfi vagy no?
2020. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3: Nekem is van egy ilyen gyanúm vele szemben. Mikor végül szétmentünk gyakorlatilag rá sem ismertem, mintha nem is azzal az emberrel beszéltem volna előtte hónapokig. Volt egy-két övön aluli beszólása is, amiért legszívesebben ha legközelebb összefutok vele megadnám neki a nevelési jellegű apai pofont amit otthon soha nem kapott meg (természetesen csak Messengeren történt, találkozni nem volt hajlandó, azóta se láttam). Amúgy nyilván nem tenném meg, de őszintén mondom hogy megérdemelné.
2020. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!