Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem csak rossz vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem csak rossz vége lehet? Barátommal mindketten nagyon önbizalomhiányosak vagyunk.

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon-nagyon. Egy éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, tök jól összeillünk, sok közös van bennünk, tök jó dolgokat csinálunk, viszont néha rá tudunk parázni hogy nem vagyunk elég jók a másiknak... Nem szoktunk veszekedni, inkább emiatt van néha mosolyszünet, ha egyikünk véletlenül megbántja a másikat akkor jön a rettegés hogy "mindig csak bántom, bármikor találna nálam jobbat" és ez elrontja a kedvünket 1-2 napra.

Én nagyon szeretem őt, és érzem hogy ő is engem.

Mit csináljunk hogy ne tegye tönkre ez a hülyeség a kapcsolatunkat?

20 évesek vagyunk


2014. ápr. 8. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, de egy kis munkával ki lehet belőle lábalni. Mi beszélgettünk arról, hogy miért nem tudjuk elhinni, hogy együtt vagyunk és csak azért, mert van egy kis buktató a kapcsolatunkban, az nem jelenti azt, hogy mindennek vége.

Azért nem tudtuk elhinni, hogy elég jók lennénk a másiknak, mert mindkettőnket megcsaltak és elhagytak, nem éppen a legszebb módon, de emiatt is bíztunk abban, hogy a másik nem tenne ilyet.

Ráadásul egy éve együtt vagytok, ami nem rövid távú kapcsolatra vall. Csak biztosítsd őt arról apró bókokkal (nekem kockahas nélkül is tökéletes vagy) , egy-két megjegyzéssel ("annyira örülök, hogy te vagy a barátom"), hogy neked tényleg ő kell, és egy idő után rögzül benne és elhiszi. :)

2014. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Érdekes amit írtok. Nekem is önbizalomhiányom van és pont ez az oka annak, hogy a mai napig (28 éves létemre) nincs barátnőm. Egyszerűen nem tudom elhinni/elképzelni magamról, hogy engem elfogadjon egy lány úgy ahogy vagyok, illetve amilyen vagyok.

Ez az önbizalomhiány (illetve a gátlások) annyira visszavet, hogy a személyes ismerkedés sokszor úgy érzem, mintha problémát jelentene. És ami talán a legzavaróbb az egészben, hogy az önbizalomhiányom az utóbbi egy-két évben egyre több mindenben gátol, hátráltat.


Ti, hogy küzdötök meg az önbizalomhiány okozta problémákkal, akár a magánéletetekben akár a mindennapokban?

2014. ápr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: köszi, ez megy igazából, próbáljuk mindig biztatni egymást meg bókolni meg stb. Én is abban bízok hogy az idő segít. (Nekem volt egy csúnya pofáraesésem régen, őt meg sokszor utasították vissza, ezért lehetünk ilyenek)


Második: hát a barátom is ezt gondolta, mert elég fura személyisége van, szókimondó és furcsa humorú, és ez nagyon sok embernek nem tetszik, de szerintem meg pont így különleges és jó. Szerintem te is találsz olyan lányt aki pont olyannak szeret amilyen vagy, szerintem nem igazán vannak tényleg reménytelen emberek.

Mi úgy küzdünk meg ezekkel hogy azonnal mondjuk a másiknak hogy ez meg az a baj, és akkor jön a vigasztalás, és utána sokkal jobb, ha érezzük hogy szeret. Ez megkönnyíti a dolgot.

2014. ápr. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!