Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültél már párod miatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültél már párod miatt, kellemetlen szituba?

Figyelt kérdés
Mi volt az? Többször is előfordult?
2020. márc. 15. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de ne írom le, magánügy. Valóban kínos volt.
2020. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Exem miatt. Leginkább mert buta volt,nincs mit szépíteni rajta. Alapvető fogalmakkal nem volt tisztában, ez akkor éleződött ki ha pl.társaságban volt valami vita vagy komolyabb téma. Sokszor égtem miatta és kaptam meg,nem illünk össze. Aztán igazuk lett, bár nem csak ez volt az oka.
2020. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak úgy, hogy én égtem előtte...
2020. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a volt pasim azt hitte, hogy baromi okos. Pár hónapot voltunk csak együtt. Társaságban voltunk egyszer, a munkatársaimmal. Nekem elég fontos volt az az összejövetel, mondanom sem kell. Arról volt a téma, hogy mi a helyzet Kubában, egyszercsak benyögött egy olyant, hogy "dehát Kuba Spanyolországban van". Mindezt úgy, hogy hülyének nézte a beszélgetöpartnerét, aki azt állította, hog Kuba Közép Amerika.

Ronggyá égtem.

2020. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nekem is ex.. Néha társaságban, ismerősök előtt ordibált velem. Mikor mondtam hogy megaláztál, akkor nem értette, mi volt a probléma.
2020. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

A volt barátnőm megcsalt többször is.

Sajnos -rajtam kívül- minden ismerős tudta. Én meg égtem.

Nőnek többet nem hiszek!

2020. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint a 6-osnál. mindenki tudta, hogy megcsalt, nem is egy emberrel, csak én nem.
2020. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6: velem pasi csinálta meg ugyanezt.
2020. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. márc. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!