Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi kevésnek érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi kevésnek érzi magát a nőhöz, akkor csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj,milyen alapon is lennék beképzelt? 😂

A kedves fiatalember mondta az arcomba,hogy "feljebb való"vagyok. Szépen ki is fejtette. Soha nem tettem neki szóvá. Egy szóval sem. Viszont megkaptam ezeket.

Arról nem tehetek,hogy hova születtem,hogy miket értem el. Ha ez bántja a férfi egót,akkor legyetek csak ilyen szinten.:)

2020. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Te feljebb való? Senki sem feljebb való a másiknál. Mindenki valamiben jobb, mint a másik. Az én szememben, csak a becsült a mérce.
2020. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én, amit eddig láttam, ha a férfi kevésnek érzi magát a nőhöz, akkor kb. nem is mer hozzászólni, vagy kerüli, vagy direkt eltereli a témát a flörtről. Ha csak szexet akar, akkor 2 verzió van:

- nem is akar kapcsolatot, csak szexet, viszont vagy nem akar érte fizetni, vagy szereti a vadászat izgalmát, vagy csak olyan nővel akar lenni, akiről biztosan tudhatja, hogy felizgul rá (vs. prosti)

- bejön neki a nő, de hosszú kapcsolatra nem kéne (vagy mert k...s, vagy mert buta, vagy mert nem tud viselkedni, vagy mert személyiségre nem passzolnak)

2020. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen! Nem egyszer hallottam már ilyet. És semmitmondó indokokkal próbálták megmagyarázni, hogy miért nem akarnak többet.
2020. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

55%-os válaszoló!

Szövegértés megy? Ő mondta nekem,szó szerint. Sosem értettem meg a felfogását,de ez állt fönt.

2020. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!