Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tolem egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem egy gazdag pasi mikor sokkal jobb csajokat feltudna szedni?

Figyelt kérdés
Egy egyszeru, atlagos lany vagyok. Regota ir, hogy talalkozzak vele. De egyszeruen nem erzem, hogy en lennek a megfelelo. O luxus eletet el, mig en anyaval es a tesommal szereny kornyezetben. Minden forintert megdolgozok es segitek otthon. Barkit feltudna szedni..
2020. jan. 3. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Attól még, hogy gazdag, lehet emberileg egy hulladék.
2020. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom tetszel neki, az életviteled meg nem számít neki.
2020. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Ezt fordítva akartad írni.

Attól mert valaki gazdag, még lehet jóember. A srácnak gondolom a szülei tolták alá a vagyont, tehát semmivel nem különb, mint te.

Gondolod egy fiatal srác, kevés idő alatt x vagyont halmoz fel? Te is ilyen lehetnél, ha a szüleid vagyonosak lennének.

2020. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Te magadból indulsz ki, és nem tudod elképzelni, hogy valakinek a külsőn és az anyagiakon kívül más is számítson, de nekünk férfiaknak nem ezek a legfontosabbak.
2020. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat. Igazad van utolso, tenyleg magambol indulok ki. Kulsore se vagyok egy cicababa, ezert sem ertem.
2020. jan. 3. 08:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ok, én egy gazdag, jóképű pasi vagyok. Bárkit megkaphatnék, de nekem nem bárki kell, hanem az, akit szeretek. Ő pedig egy kedves, szép, szegény lány. Nem érdekel a szegénysége, Ő érdekel. Az már mellékes is, hogy meguntam a sok kikent-kifent, ostoba, aranyásó tramplit.
2020. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jó a melled.:):):):


Különben bárki fel tud nálad jobb nőt szedni, ergo maradj egyedül

2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztosan szimpatikus vagy neki. Derítsd ki óvatosan.

Lehet azért is gazdag, mert nem szeret nőkre költeni...

2020. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kétélű penge! Elképzelhető, hogy azért hajt rád, mert nem vagy az a plázacica típus aki ugyan jól néz ki, de buta! Neki meg fontos a jó beszélgetőpartner!

Másik véglet, hogy a mennyiségi szexre hajt, és a pénze segítségével minnél több nővel szeretne lefeküdni. Lehet nemcsak te vagy akinek még irogat!

2020. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Honnan veszed azt kérdező hogy bármi komolyat akar tőled? Egy visszahúzódó lányt ravenni egy kalandra sokkal izgalmasabb trófea mint egy partyribit.



Mondjuk az is erdekes hogy a pénzéből szarmaztatod hogy ennyire jo pasi..

2020. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!