Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel történt meg ugyanez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pihécske kérdése:

Kivel történt meg ugyanez az eset a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Én Szlovákiában élő lány vagyok,a párom pedig magyarországi.

Távkapcsolatban élünk már majdnem négy éve,de nem hittem hogy lesz olyan,hogy lezárják az orrunk előtt a határt és nem láthatjuk egymást bizonytalan ideig.Igen,felelősségteljesnek tartom ezt a döntést,viszont pokoli rossz érzés azzal a tudattal élni,hogy ki tudja mikor láthatom a páromat.Valaki,aki hasonló cipőkben jár,vagy tud valakit aki igen?Milyen érzés nektek? :)



2020. márc. 17. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Eközben emberek az életükért küzdenek és kockáztatják...irigyellek.
2020. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mint mondtam értem én,hogy lezárták a határokat,és teljes mértékben helyeslem,de attól még lehet nehéz.Amúgymeg,én is küzdök mások életéért,mielőtt beszólogatni és negatívkodni van kedved,kedves kettes.Ha lehet normális válaszokat kérek.Dolgozok az országom egészségügyi helyzetén,az önkormányzatnak segítek a betegek ellátásában.Úgyhogy ha lehet nem kezdegetéseket kérek.
2020. márc. 17. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Beszélgessünk, írj rám :)
2020. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a pokoli, hogy pár hétig nem láthatod a másikat, hanem amikor mondjuk 5 éve nincs kit várnod, huszonévesen, és mondjuk pszichiáteri eset lettél, mert belebetegedtél a szeretethiányba. Minden relatív, inkább bízz benne, hogy ez lesz a legnagyobb problémátok.
2020. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Addig Skypeoljatok ezzel nem lehet mit csinálni sajnos
2020. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,Skypeolni Skypeolunk,az is segít egy kicsit,csak jó lenne tudni,hogy akik hasonló cipőben vannak ezt hogy élik meg :).
2020. márc. 17. 10:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a távkapcsolatban nagyobb távolság lenne, mondjuk egyikőtök az USA-ban élne, akkor is előfordulnának hosszabb szünetek a találkozások között. Telefon, skype stb. segíthet.

Ha viszont közös jövőt akartok, akkor 4 év után már ideje lenne összeköltözni. Ez a pár hónapos rendkívüli helyzet erre is jó, hogy ezt átgondoljátok.


Egyébként orvos ismerőseim szerint júniusra várható, hogy normalizálódik az élet.

2020. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

#9

És most nem mindegy, hogy kéthetente egyszer találkoztok, vagy 3 hét múlva? Szerintem mindkettő felállás egyformán szar, én már csak úgy tudok elképzelni kapcsolatot, ha szoros határidőn belül összeköltözünk. Ti életetek végéig így szándékoztok ingázni egymáshoz?

2020. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem,nem szándékozunk ingázni egymáshoz,csak jelenleg még a helyzet nem megfelelő arra,hogy összeköltözzünk,ugyanis én pedagógiai szakközépiskolát végzek,és nehéz lenne ingázni,amíg tanulok még két évig.A két év leteltével természetesen összeköltözünk,amellett még dolgozok is,hogy az alatt a két év pedagógiai iskola alatt összejöjjön annyi pénz,hogy eltudjak költözni a páromhoz. :)

Amúgyis,én nem azt kértem a kérdésben hogy a maganáélettemel foglalkozzanak,hanem azt,hogy akik hasonló helyzetben vannak,azok írják le a tapasztalataikat.Sem a magánéletem kritizálására nem volt igényem,sem pedig a negatív dolgokra.Kicsit felpróbálok vidulni,beszélgetni azokkal akik hasonló helyzetben vannak,nem pedig mégjobban lerontani a kedvemet a sok negatív,kritizáns válasszal.Én tisztelem a maguk válaszát,de akkor kérem,mostantól tiszteljék önök is a magánéletem,és ne szóljanak bele,hogy maguk hogy csinálnák.Nem maguk élik az életem,és biztos vagyok benne,hogy nem ismer maguk közül senki sem,nem tudják az életem részleteit,és jobb is így.:)

Tartsuk tiszteletben a másikat,ha esetleg nem tetszik valami,nem kell itt válaszolni,van pár más ember,akinek problémája van,és szimpatikusabb maguknak,akkor ott lehet beszélgetni,kritizálni :).

Csak ennyit kérek.

2020. márc. 17. 11:02
 10/17 A kérdező kommentje:

Szaközépiskolában van felnőtt tagozat is,de igen,én a négyévesbe járok,és nem,nem vagyok gyerek.

Ugyanis magamra is dolgozok az iskola mellett,és már nem vagyok abban a korcsoportban,ahol gyermeknek számít valaki.

Tudja itt Szlovákiaban 9 éves az alapiskola + 4 a szakközépiskola érettségivel.

Ezek szerint lehetek én 16-20 éves korterjedelemben is.

Csak úgy információnak.

7 éves korban megyünk alapiskolába,ami kilenc évig tart azaz 16 éves az ember amikor a szakközépiskolát kezdi ^^.

2020. márc. 17. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!