Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyen ez természetes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen ez természetes, vagy inkább egyedi eset?

Figyelt kérdés

Fél éve új munkahelyen vagyok. Van egy férfi kollégám, bár nem vagyunk munkakapcsolatban. Látom, h tetszem neki, v legalábbis szimpi vagyok. Bevallom, ez nekem imponál, h egy elég jóképű pasi felfigyelt rám, még annak elenére is, h van párom. Jól esik na, de ennyi. Aztán mikor rákerestem a Facebookon, láttam h családja van és boldognak tűnik. Na ekkor nagyon megharagudtam rá, h akkor most mit akar tőlem?

Kerültem. De közben láttam, h más kolléganőkkel milyen jól elbeszélget, nevetnek, flörtöl, nagyon közel vannak egymáshoz, megérintik egymást. Hallottam róla több nővel jó viszonyban van és kedvelik is a nők.

Lehet h tényleg csak barátkozott volna, minden hátsó szándék nélkül?

Csak azért kérdezem, mert szivesen beszélgetnék vele én is, mert nagyon szimpi, csak megijedtem, h mást akar.

Másnak is van ilyen férfi kollégája?

25N



2020. márc. 3. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szia ! Volt ilyen , kerültem .
2020. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

OTTHON van a magánélet.

CÉGNÉL a munka élet.


ALAP, hogy házinyúlra nem lövünk! Ciki, kirúghatnak érte, gáz lesz nézni, ha lecserél a Katira, megzsarolhatnak, ...

2020. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van hátsó szándéka, de ha meg tudja állni, akkor igazándiből a flörtnél megáll. Neki is jól esik, hogy vonzónak tartják őt, ugyanakkor valószínűleg a családja általi boldogsága neki is fontosabb, mint pár dugás a kolleginákkal.


Namost ez nagyon ritka így. Előbb-utóbb beadja a derekát. Pl jön egy céges csapatépítő. Kicsípik magukat, ő is, meg a nőcik is. Kis alkohol is oldja a gátlásokat... és már kész is megcsalás.

2020. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért vicces, hogy van párod, de amíg nem tudtad, hogy neki is van addig imponált, utána meg fúj mit képzel... de ugye nincs kettős mérce.. :D
2020. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van, szerintem is furcsa.


Ez kb. az egyik 19 a másik egy híján 20 típusú kérdés!

2020. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zol56 ***** válasza:

Szerintem mindegy van e hátsó szándéka. Ha beszélgetnél vele akkor beszélgess. A lényeg hogy Neked lesz e hátsó szándékod.

Ha nem, akkor hajrá.

2020. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt, hogy közszférában dolgoztam, 90%-ban nőkkel. Majd' mindegyiknek bókoltam, mert tudom, hogy a nők ezt szeretik. De mindezt csak azért, hogy birjanak a helyen, nem azért,mert mindegyik bejönne. Sokakat otthon, a 4 fal között elküldtem melegebb éghajlatra.

Férfi kollégám még nálam is jobban nyomatta ezt, de ne tudd meg miket mondott róluk, miután kimentek az irodából. :D


Szóval ne misztifikáld túl ezt a dolgot.

2020. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar gerincre vágni, vagy gyűrűt adni, aki kedves. Szerintem még érned kell kicsit.
2020. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Házi nyula nem lövünk de beszélgetni mindenkivel lehet csak a két lépés távolságot érdemes betartani.
2020. márc. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!