Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy szerelmének fényképeit az Ő távollétében szinte úgy kezeli, mintha Ő teljes valóságában lenne rajta? Ez egy súlyos perverzió, fétis, orvosi eset szerintetek?

Figyelt kérdés

Például dicsérő szavakat suttogok a TÁRGYnak, elhalmozom finom puszikkal, esetleg még mellkasomhoz vagy arcomhoz is szorítom a TÁRGYat, csak hogy ott rajta "ő" is érezzen engem.

Akár nyomtatott a kép, akár az okostelefonon van.

Persze eszemmel amúgy felfogom, hogy röhejes, amint egy darab papírral vagy elektromos kijelzővel állok ekkor egyoldalú bensőséges kapcsolatban, de amikor így adódik, akkor ez annyira jóleső érzés. És természetesen csak amikor nem vagyunk együtt. Úgy vélem, ezt nem sínyli meg kapcsolatunk, korábbi szerelmeimmel sem ezért történt szakítás. Mégis tartok tőle, hogy egy retardáltság ez. Az a szint, mint mikor gyerekként a plüss állataimmal voltam "beszélő", "felelősség-" és szeretetteljes viszonyban. Persze a plüssök azóta is megvannak a szekrény mélyén, az emlékek kedvesek, de ma már nem úgy nézek a gombszemükbe, ha előkerülnek, mint mikor anno mint egy élő állatka szemébe. Ja és pl. szüleim, rokonaim családi képeit sem becézem soha, puszilgatni meg pláne nem...

Viszont mikor nem volt barátnőm, masztizni is úgy szoktam, hogy egyik kéz ott lent, másikban egy vonzó színésznő / sportoló / reklámmodell / bármilyen csinos és széparcú nő képe, és ezer csók, arcra és mellkasra ölelés.


Erről keresve sem találtam semmit a netes fórumokon. De évekkel ezelőtt láttam egy filmet, ahol egy szereplőnek volt egy barátnője, telefonján is a lány képe volt, és rendre, miután letette a telefont, színpadias mohósággal elkezdte nyalni-falni a kijelzőt. Szóval talán nem vagyok egyedül, sőt azért ennyire nem is viszem túlzásba...


2020. jan. 28. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyalni falni a kijelzőt ... rakj ra nutellát. Addig normalis ha szereted parodat es fényképét megpuszilod, más is szokta.
2020. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"nyalni-falni a kijelzőt" - ez a filmben volt így:) - írtam is, hogy én nem vittem soha ennyire túlzásba:))
2020. jan. 28. 21:23
 3/3 anonim válasza:
1-es majdnem megfulladtam a röhögéstől, amikor olvastam a kommentedet! :D :D :D
2023. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!