Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én kapok hányingert az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én kapok hányingert az ilyen típusú pasiktól?

Figyelt kérdés
Akik játsszák a "menő üzletemberesdit", ingben, szövetkabátban és alkalmi cipőben járnak, belőtt séróval, szinte többet törődnek a külsejükkel, mint a nők, pénzügyekkel foglalkoznak a szabadidejükben és ezt szeretik is hangoztatni, a Fb-n mindenféle gurukat meg coach-okat követnek (akik természetesen szintén férfiak), nagyon azt akarják kommunikálni a külvilág, leginkább a nők felé, hogy nekik van céljuk az életben és milyen sikeresek.
2020. márc. 17. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Ti mondjátok hogy fontos az ambíció, pénz, jövőkép, igényesség egy férfiban, tessék itt van.
2020. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Alighanem ettől érzik magukat sikeresnek. És ne feledjük, hogy sok, RENGETEG nő legfőbb kritériuma, hogy a férfi sikeres legyen és legyenek céljai. :) Akkor miről beszélünk? Teszem hozzá, nem ilyen típusú férfi vagyok, távolról sem. De épp ahogy a nők rengeteg cselekedete a férfiak körül, úgy a férfiak rengeteg cselekedete a nők körül forog. Ezt tagadni pedig önámítás.
2020. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor erőltetett mindez, azt nem szeretem. Amikor szájbarágósan kommunikálja, hogy ő hova szeretné pozicionálni magát. Plusz olyannal is találkoztam, aki ezek ellenére sem akart még egy kávéra sem meghívni, de ő is érezte, hogy ez ultragáz, és hátulról jövően próbálta elmismásolni.
2020. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Ti mondjátok hogy fontos az ambíció, pénz, jövőkép, igényesség egy férfiban"

A pénz számomra nem olyan fontos, tekintve, hogy szeretném saját magam megkeresni azt a pénzt, amivel egy jó életszínvonalat tudok biztosítani magamnak (és valószínűleg sikerülni is fog). Ne akarjon engem is eltartani, mert degradáló, és ne beszéljen mindig pénzügyekről, mert elég unalmas.

Nem várhatok el pontosan kidolgozott jövőképet, mert én sem találtam még meg teljesen a helyemet a világban. Talán pont ezért szimpatikusabb nekem egy hozzám hasonló. Szerintem fontosabb, hogy kipróbáljunk sok lehetőséget és élvezzük az életet, aztán majd elválik, hogy mit szeretnénk kezdeni az életünkkel. Nekem ez a kérdésben vázolt minta nagyon sablonosnak tűnik, mintha csak valahol olvasták volna és nem a saját személyiségük lenne. Így nem is találom őszintének. (És a második válasz alapján igaz is lehet, ha csak a nők körül forog az egész, akkor tényleg csak egy álca az egész. Nos én nem szeretnék egy hazudott személyiséggel élni.)

Az igényesség nekem pedig azt jelenti, hogy minden nap megfürdik, nem zsíros a haja, nincs dzsumbuj a testén, de nem csupasz, mint egy giliszta, normálisan felöltözik. Ennyi pont elég, nem kell túlzásba vinni.

2020. márc. 17. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem ambíció meg pénz, hanem csak egy színjátszás. Aki ambíciózus, az nen osztja az észt, hanem teszi a dolgát. Sok ilyen embert látok a kollégáim között vagy a volt egyetemi évfolyamtársaim személyében.
2020. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az igényesség nekem pedig azt jelenti, hogy minden nap megfürdik, nem zsíros a haja, nincs dzsumbuj a testén, de nem csupasz, mint egy giliszta, normálisan felöltözik. Ennyi pont elég, nem kell túlzásba vinni."


Jó, de ez a te véleményed. Nem mindenki csak neked akar megfelelni. Ez olyan, mint mikor a nőket csesztetik, hogy minek sminkelnek, meg járnak körmöshöz stb. Ha jó érzi magát, hadd lője be a sérót, vagy ha csaj, sminkelje magát, ahogy neki tetszik.


De amúgy részben igazad van, ezektől az OVB-s nagytudású "üzletemberektől" én férfiként is ki tudok akadni, amikor osztják az észt.

2020. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem a hiu pasiktol, de a gagyi mumajerektol, mint amit leirsz, en is. De a narcisztikus piperkocseg onmagaban mar nem zavar. Csak a tobbnek latszani akaras szanalmas modja. Illetve a meglevo dolgok keleties kerkedo fitogtatasa is undorito.
2020. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Engem férfiként is idegesit ez az erőltetett arisztokratizmus. Unokabátyám is ilyen, ő ténylegesen menedzserként dolgozik, de az már idegesitő és túlzás, hogy mindenhova belőtt séró, öltöny, vagy minimum 100 ezres HH-kabát. Közben pedig átlagember. Saját hibáiról képtelen beszélni, annyira reprezetnálni akar kifelé, mintha a Wall Street farkasa lenne. Én is hasonlóan sikeres vagyok, mégsem vagyok elszállva, nem öltözöm ki, mert utálom az öltönyt. Leforditva, ő az öltönyben Merciből kiszálló alak, én pedig a pulcsiban, szemövegben farmerban Merciből kiszálló alak vagyok, ennyi.
2020. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Az image építés egy külön szakma, van akinél ösztönösen jön, és van akit össze kell rakni, mert nincs semmi ízlése, a biztosra akar menni és ezért másokat utánoz vagy követ. Ami a külső megjelenést illeti, nagyon sok nő vevő erre, főleg 30+ korosztály, mert férfi kinézető partnert keres nem szakadt farmerban pózoló fiukat. Egy kapcsolat előszobája a külső megjelenés, ezen lehet segíteni, de utána már a belbecs jön és ha az nincs rendben akkor hiába a jó öltöny és márkás karóra.

Aki éppen nem a kinézetével van elfoglalva az a használati tárgyaival nyomul, telefon, laptop, autó, lakás, napszemüveg és még sorolhatnám, ez mind a külső szemlélőnek szól és nem a saját igényeinek. Full gépesített legmodernebb konyha beépített kisördöggel de még kezelni sem tudja, programozható öntözőrendszer a kertben úgy hogy egy percet sem tölt a szabadba.

2020. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem csak neked undorító. Nem te vagy az egyedüli okos nő aki átlàt a szitàn.

Nagyon sok ribinek bejön, elhiszik hogy amit latnak az valósâg. Arra jó hogy maguktól letoljak a bugyit pár numera erejeig.

Ismerek nagyon komoly gazdag embereket, egyik sem hivalkodik sem a pénzével sem a poziciójávsl. Nekik a pénz nem cèl, csak eszköz.

2020. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!