Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te össze jönnél a főnököd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te össze jönnél a főnököd lányával? Vagy semmiképpen?

Figyelt kérdés

Igazság szerint én vagyok a lány 😀 szóval tetszik nekem apukám alkalmazottja, csak pár évvel idősebb nálam. Régebb óta ismerem de nem valami beszédes, hallottam ismerősöktől, hogy azt mondta ő egyedül nem igazán tud ismerkedni. Egy barátnőm pedig azt mondta (nagyon jól ismeri a srácot), hogy tetszek neki.

Néhány dologból látom munka közben (egy munkahelyen dolgozunk) hogy talán tényleg tetszem neki, de máskor meg közömbös velem.

Lehet feszélyezi, hogy apukám a főnöke és ezért nem közeledik annyira felém?

Hogyan tudhatnám meg, hogy mi a helyzet valójában, hogy ne okozzak senkinek kellemetlenséget?

22/l



2020. márc. 17. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Főnököm lánya 1 éves. Szóval nem.
2020. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Necces helyzet, ha bejossz neki is felhet.
2020. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom a viselkedésén. Ő sokkal többet veszíthet ezen a dolgon. Komolyabbat is el tudsz vele képzelni? Szerintem ha tényleg szeretnél valamit, akkor neked kellene lépned kicsit határozottabban felé. Eleve nem könnyű (nyilván embere válogatja, mennyire) elkezdeni közeledni egy lányhoz, a munkahelyi ismerkedés megint csak sokak szerint necces. Úgy meg, hogy ráadásul a főnök lánya vagy... Szerintem a többség kétszer is meggondolja, mielőtt ilyesmibe belevágna.
2020. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha bejön, és én is neki, akkor mindenképpen.
2020. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*vagyis nem mindenképpen mert ha mondjuk valamelyikünk már benne van egy jól működő , szeretetteljes kapcsolatban , akkor azt nem feltétlen szerencsés megszakítani:)
2020. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Ja meg ha korban nagyjából passzolunk, az is beletartozik, hoyg csak akkor jönnék össze vele; tehát bejövünk egymásnak, korban is passzolunk, egyikünknek sincs jelenleg fullos kapcaolata
2020. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#6 Egy kommentben miért nem bírod összefoglalni a gondolataid?
2020. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 véletlen volt. Külön jutottak eszembe. Sorry
2020. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem, mert házi nyúlra nem lövünk. Ha fontos neki az állás és szeretne még ott dolgozni, akkor nem kockáztat ha van esze.

41F

2020. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Minek? Csak úgy benyalni, minek?
2020. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!