Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki a nevelt lányával jön össze? Ismertek ilyet? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, mielőtt megköveznétek.


Csak olvastam ilyet itt, és érdekel mások véleménye.


Ha úgy nézzük, akkor vérrokonság nincs köztük, tehát nem vérfertőzés, "csak" morálisan elítélendő.



2019. márc. 17. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pl. Woody Allen és Soon-Yi Previn.
2019. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%

Fáy Andrásról ezt írja a Wikipédia:

Fáynak nem volt jó véleménye a házasság intézményéről. Apja unszolására ugyan végigjárta Nógrád és Gömör vármegyék lányos-házait, azonban „nem talált” magához illő feleséget. Így aztán viszonylag későn, negyvenhat éves korában szánta el magát a házasságra: 1832 októberében vette el Sziráky Zsuzsikát (1809–1879),[4] a fóti bíró leányát, aki hatéves kora óta a Fáy-kúriában élt, hogy ott az úr „kinevelje magának”. A házasságkötéskor Gusztáv fiuk már kilencéves volt.

2019. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
Manapság szerintem sokan elítélnék azokat akik így jönnek össze. Régebben valamiért ez elfogadottabb volt.
2019. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Egyik feltol sem túl etikus.

Szerintem undorító dolog és tiszteletlenseg olyan férfival összejönnöm, aki egykor anyukám párja volt, szerették egymást, szeretkeztek stb.

Felnőtt férfiként szintén nem túl etikus a volt párod lányát fűzni. Nem éri meg összeugrasztani őket, annyi nő van a világon.

2019. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez nagyjából hasonló, mint amikor valaki pedagógussal jön össze. Van ilyen nyilván, de a felnőtt félnek tisztában kellene lennie azzal, hogy ez soha nem lesz egyenrangú viszony. Még akkor is, ha a fiatalabb fél is (jogilag) felnőtt. Pszichológiailag a "nevelő" szerepe nem összeegyeztethető a társéval. Ezzel egy fiatal nem biztos, hogy tisztában van, de a felnőtt részéről súlyos visszaélés belemenni egy ilyen kapcsolatba.
2019. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

"Fáy Andrásról ezt írja a Wikipédia:"

Tényeket miért pontoznak le?

2019. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háát...nem vagyok az a típus aki embereket elítél, különösebben nem izgat hogyan élnek mások.

De csak gondolj bele hogyan tudnál lefeküdni azzal aki régen (vagy nem annyira régen) még az anyukáddal szexelt. Mint egy görög dráma. Vagy hasonló.

Idősebb pasi egy dolog. Édesányád rxe megint egy másik dolog de jelentősen durvább.

Én nem ítélek el embereket de meglehetősen érdekesen néznénk arra az emberre aki esetleg ezt mesélné nekem hogy vele megtörtént.

2019. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Mini beindul c. film jutott eszembe)


Szerintem nagyon gáz mind a két fél részéről. Ilyet sztorit nem ismerek.

2019. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. A nő idősebb volt a férfinál tizenévvel, elvált volt. Nem lett gyerekük, de a férfinak még nem volt és nagyon akart. Elköltözött a nevelt lánnyal és lett két fiuk. Már elfogadta az asszony is a dolgot.
2019. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!