Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nem párkapcsolat, de. "- nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem párkapcsolat, de. "- nem tudom egyedül kibogozni, mit jelen ez?

Figyelt kérdés

Van egy szexpartnerem pár hónapja, mindketten függetlenek vagyunk. Én beleszerettem, ő ezt tudja. Nem zavarja, de ő nem viszonozza és nem akar komolyabbat, én ezt elfogadom, mert nagyon jó vele.

Ma éjszaka nála aludtam és más volt, mint eddig. Folyamatosan simogatott, cirógatott, alvás közben szorosan ölelt magához, bújt. Szinte minden percben, órákon keresztül folyamatosan húzott magához. Eddig ez nem volt rá jellemző, ennél távolságtartóbb volt. Reggel pedig azt mondta, ez több mint szex köztünk. Nem párkapcsolat, nem szexkapcsolat, hanem a kettő között. Amit nem értek...

Aztán délután írt, beszélgettünk, és azt mondta valamire, hogy azért nem tette, mert nem akart vele megbántani... De ez szexkapcsolatban mindegy szokott lenni, nem?

Mégis ezt minek lehet betudni? Kérdeztem, azt mondta, nem kell érteni mindent. Engem viszont megzavar, ha olyan jeleket küld, amitől én reménykedni kezdek, hogy ebből több is lehet. Nem mindegy, merre megyek el érzelmileg. Feleslegesen nem akarom bele pörgetni magam, mert aztán annál nagyobb lesz a fájdalom, ha csak bemagyarázom magamnak, hogy lehet több....

Gondolom sejtitek, én vagyok a nő. :/

Lészgyi világítsatok rá a dologra értelmes szemszögből, mert nekem már ez nem megy :(


2020. márc. 17. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha függetlenek vagytok,most kérdezz rá.

Ha N tudja vagy hezitál, hajtás 3l a francba mert szórakozik.

2020. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Amit mond az arra utal hogy neki is kezdenek érzelmei lenni, máshogy nézni rád. Ha ez így van, akkor most kellene megbeszélni hogy komolyabb szintre akarjátok-e emelni, mert akkor úgyis kell egymáshoz állni (nem azt jelenti hogy rögtön össze kell jönni, hanem akkor a "hagyományos" randik felé elkéne indulni).


A nem kell érteni mindent viszont arra utal hogy nem akar elköteleződni és jó neki ez a biztonságos szex, ami mindig adott. Fontosabb az hogy ezt megkapja, minthogy egy bizonytalan jövővel több legyen köztetek.


A lényeg az utolsó mondatod, te már ezt nem bírod. Tehát döntse el mit akar vagy továbblépsz.

2020. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem gondolkodnék rajta, pont azért, mert jelen álláspont szerint ő nem akar többet. Az, hogy kedves, figyelmes, vagy nem akar megbántani, az a jelleméből fakad, nem a kapcsolatotok jellegéből.

Ne ringasd magad ábrándokba, mivel ismeri az érzéseidet, szólni fog, ha többet akar, bár szerintem ez így rád nézve hosszú távon nagyon romboló, inkább a szakításon gondolkoznék a helyedben, hogy a legkevesebb sérülést kapjad.

2020. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A hagyományos randikat elkezdtük pár hete, az ő javaslatára....
2020. márc. 17. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, hogy Te szereted...de mégis folytatja a szeretői viszonyt anélkül, hogy többet akarna...ez végtelenül gerinctelen tőle.

Az hogy éjjel bújik, meg simogat semmit nem jelent.

2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Játszik...
2020. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem érez semmit se a puncidon kívül nyugodj meg! Külön állatfaj az ilyen...most hagyd ott, mielőtt ő alázna meg!
2020. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Hány évesek vagytok? Ő tudja, hogy húzza az agyad, meg leszel (már vagy) vezetve te rendesen.
2020. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te aztan jol benne vagy a hintaban. Mivel tudja, hogy bele vagy zugva, ugy viselkedik, ahogy "kell" . De ettol a szinhaztol a budos eletben nem lesz tobb.

Mar beporgetted magad es tuti nem fogsz kiszallni, hiaba irjuk itt 30-an, mert bekajalsz neki mindent. Eleg par oleles, meg egy kis ciroka - fu, de megerolteto is ez neki...

Ugy sejtem, ez valami korai huszonevesek dramaja, mert annyira kozhelyes, ahogy az lenni szokott.

Hat, majd ez lesz a tanulopenz. Jobb esetben.

2020. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenki azonos véleményen van, ezek szerint jóhiszemű és naiv voltam mindvégig. Bár az elején megegyeztünk, hogy ez csak szexről szól, de bele képzeltem többet.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2020. márc. 17. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!