Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 60 évesen új kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60 évesen új kapcsolatot keresni? Sszabad változtatni, vagy maradjak nyugton? Tapasztalatok e téren?

Figyelt kérdés
A házassaágom jó. Élvezettel töltjük együtt a szabadidőnket. Sok közös programunk van, kirándulás, világjárás. Sokat beszélgetünk és jó összebújni. Az egyetlen probléma a szexualitás terén van. Amikor szeretkezünk, az mindkettőnk számára csodás élmény, de erősen kinyílt a gyakorisági olló kettőnk között. Én még naponta szeretnék összebújni "úgy", és hosszan szeretkezni, a feleségem már csak 4- 5 naponta. Továbbá, én enyhe biszexként szívesen nyitnék a többes felállás felé, amit a feleségem, max fantáziálásképp tud elfogadni.
2020. márc. 19. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Persze hogy szabad. De ha minden jo, csak neked nagyobb a szexigenyed, nem erdemes. Igy van ezzel a szeretom is. O is elmult 60. Nem latszik rajta. Hatslmas a szex igenye. Nekem (51) meg keves a heti egy otthon + szerelmes vagyok
2020. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

60 évesen én már ezt csak akkor tenném a helyedben ha a párod is elfogadná ezt.

Ha nem, vagy ugyan titkolnád, de tudod, hogy nagyon ellenezné, nem tenném a helyedben. Ennyi idősen már nem érdemes kockáztatni egy olyan jó házasságot mint a Tiéd.

És gondolj bele, már az is ritkaság,hogy egyáltalán vágyik rá a párod. Sokan teljesen leállnak a szexualitással ebben a korban. Főleg a nők.

2020. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Az oké, hogy ezt meg azt kívánsz a nemiszervedre, deee a szaros gatyádat gondolom nem te mosod és ganézol magad után, hanem a megunt asszony... Ezek egy idő után rettenetes dologgá válnak. Egy darabig élveznéd a szabadságot, de később magányba fordulhat át. Válj el és megtudod mi lesz.
2020. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi válaszokat, remélem még kapok többet is :)
2020. márc. 19. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy ilyen fantáziád erről érdemes lenne beszélgetni,lehet hogy benne lenne egy nyitott kapcsolatban akár, ha másik nemről van szó.
2020. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Otthagynálak a fenébe.
2020. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Számomra a kalandozások akkor nem megcsalások, ha együtt csinálnánk, ha a kaland, az a mi kettőn közös élménye lenne a feleségemmel. Számomra az sem lenne kizáró ok, ha Ő egyedül, azaz kettesben szeretne lenni valakivel. Én iolyenkor csak azt kérném, hogy ha hazajön, akkor egy alkalmas időpontben meséljen a randijáról :)


Úgy vagyok ezzel, ha a partnerem flörtöl valakivel egy buliban, akkor Ő velem van, ha bemegy az udvarlójával egy szobába, aminek az ajtaja nyitva van, akkor is velem van, mert nem zárt ki, csak akkortól van "GÁZ", ha magukra zárják az ajtót, mert onnantól én már nem kívánt ember vagyok :)))

2020. márc. 19. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Maradj nyugton szerintem.
2020. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress új kapcsolatot, a feleséged nem érdemel meg téged
2021. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!