Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális élet javítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális élet javítása hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Én már mindent megpróbáltam, közeledek hozzá gyengéden, mindig mondom neki, hogy nagyon hiányzik a közelsége, amikor mellettem van, mindig simogatom a karját, próbálkozok, hátha megtörténik, de soha semmi. :'( már 4 hónapja. :'( Én már nagyon magam alatt vagyok, minden nap sírok, aztán elkap a düh, és teljesen kikelek magamból. Irtó nagy veszekedesen vagyunk túl most is, ami addig fajult hogy megütöttem ő pedig megráncigált erre reagálva... Ez az itthoni karantén is most sok feszültséget okoz, félünk a vírustól, eléggé magunk alatt vagyunk. Mit tehetnék, hogy újra közelebb legyünk egymáshoz?:'( Régen annyira csodás volt minden köztünk és őrülten hiányzik az a kapcsolat. Még mindig őrülten szeretem, nem akarom elveszíteni. :'(


25L


2020. márc. 19. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte kommunikáció.

Ha nem lehetséges, akkor kalap, kabát

2020. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok beszélgetni, megkérdezted, hogy miért utasít el?
2020. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban kapcsolatban nem normális 4honap szex mentesség meg az 1 se hónap se. Veszekedés közben elmondtad h szexet akarsz? Ha igen és tojik rá akkor kalap kabát. Nem azért szereted mert megerdemli hanem mert szeretni akarod. Ez fejben dol el, mazlis kutya és észre se veszi és nem értékeli..... Huuu de idegesitenei az ilyen emberek.
2020. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A magatok alatt levés nem hat kedvezően a libidóra.

Hogyan éltek?

2020. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Ez jobb nem lesz!
2020. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha 4 hónapja nincs szex már feltételezheted,hogy van valakije. Ennyi idősen kizárt,hogy csak nem kívánja....

Ha nincs valami komolyabb betegsége, régebben minden rendben volt, valami ok csak áll a háttérben.

Most otthon vagytok, beszélgessetek, de ha nem megy, vagy nem kapsz választ a miértre, hagyd el. Ennyi idősen nincs mire várnod.

És azért vegye már a fáradtságot, tiszteljen meg azzal,hogy beszél erről.

2020. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az okát nem tudom, de ennek a kapcsolatnak rövidesen vége lesz. Ne akarjad feldobni a szexuális életeteket, annak már beharangoztak. Ha a vita odafajul, hogy ütés is van, akkor ez már nem lesz jó. Örülj, hogy nem ütött vissza. Ezt elfelejteni egyikőtök sem fogja.
2020. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, elmondtam neki, hogy én szex nélkül nem tudok meglenni, illetve nem is akarok, és nem így leélni az életem. Én arra gondolok, hogy azért nem akar és fél együtt lenni mert régen sem volt felhőtlen a szex köztünk, fél perc alatt elment, nekem meg persze ez nem hogy nem volt elég, ilyen gyorsan rá sem tudok hangolódni. És akkor meg azért voltam feszült... Szóval vitába torkollot, és gondolom már előre fél ha szexre kerül a sor. Pedig én tényleg nagyon akarol vele lenni és szerintem gyakorlat teszi mestert a szexben is, nem?
2020. márc. 19. 12:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem félnie kellene, hanem csinálni. Velem, aki szinte már könyörög egy kis szexért, de ezt meg már megalázónak tartom, hogy fussak utána és kérjem, hogy mégis nah d**jál már meg... Imádok szexelni, főleg hogy szerelmes vagyok Belé, nagyon jó együtt lenni, annyi mindenrol fantáziálok mindig vele, de aztán ez csak vágy marad, mert nem tudok vele együtt lenni úgy. :'(
2020. márc. 19. 12:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj és egyébként nem szokás nálunk ez az elvesztem a fejem féle veszekedés, főleg nem a tettlegesség. :'( Tegnap nagyon elborult az agyam, egy hülye voltam hogy megütöttem. De 3 perc múlva egyből bocsánatot kértem sírva. Ma teljesen normálisan beszélgettünk, együtt ebedeltunk, szóval szerintem nem haragszik, nem viselkedik furán velem, én pedig főztem ebédet, próbáltam és próbálok kedves lenni hozzá, mert nagyon bánom amit tettem.
2020. márc. 19. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!