Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CMD kérdése:

Hogy lehetséges, hogy valaki az élet minden területén sikeres, de a lányokat tekintve meg egy vesztes?

Figyelt kérdés

Ez volnék én. Sokat tudnék írni, röviden összefoglalva csak annyit, hogy ápolt vagyok, sokat járok társaságba, közvetlen és laza vagyok, sokan ismernek, céltudatos vagyok, amit eltervezek végig is csinálom, ebből fakadóan rengeteg pénzt kerestem (nyaranta Londonban, telente Bécsben dolgozom), úgy, hogy még csak 21 vagyok és szeptemberben kezdem az egyetemet. Persze vannak rossz tulajdonságaim, nem is kevés, makacs vagyok és önfejű, és tisztában vagyok vele, hogy néha nehéz velem (egyébként a valóságban nem szoktam hangoztatni az eredményeimet, akiknek tudniuk kell, úgyis tudják, ők viszont nem gondolnak nagyképűnek emiatt).


Csak azért írtam, mert kilőve, hogy nem járok el sehova, hogy csak bolyongok az életben, hogy unalmas vagyok és hogy nincs pénzem. Szóval azok az okok, amelyek el szoktak hangozni itt az oldalon. Ha privátban megírjátok az e-mail címeteket, képeket is küldök magamról, mert habár nem vagyok szépfiú (nem is célom), azért szerintem azt a bizonyos szintet megütöm.


Na de itt jön a lényeg, hiszen egy dolog maradt. Hogy vajon próbálkozom-e? Igen, nem is keveset, és a legdurvább, hogy sokszor még randira sem szeretnének eljönni. Egyébként nem szeretek magamról beszélni, a lányok a fentieket nem is nagyon tudják rólam. Csak azért írtam, hogy legyen valami képetek rólam.


Én nem hiszek a karmában, de ha létezik, akkor ez az. Ma szintén kaptam egy elutasítást. Nem zuhanok magamba és nem utálom a nőket emiatt, de minden ilyen eset után máshogy tekintek rájuk. De ez megmagyarázhatatlan.


2012. máj. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmm...Különös...Értelmes srácnak tűnsz és szimpatikus vagy.

Ezek alapján csak az lehet,hogy nem megfelelő lányoknál próbálkozok.Egy értelmes fiú értelmes lányoknál próbálkozzon.Próbálj meg olyan lányt találni,aki hasonló hozzád,hasonló az érdeklődési köre.

2012. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*próbálkozol,naa :DD
2012. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
talán mert mégsem vagy olyan sikeres, mint hiszed ?:D
2012. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudod mész egyetemre ősszel? énis most kezdem, és még várom az eredményeim, sőt még szóbelim is lesz. Vagy költségtérítősre mész ?
2012. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg mi számít sikeresnek? 19 évesen már autót tudtam venni, most meg nyomorgva várom az egyetemi felvételimet....
2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tavaly már felvettek, csak ezt az évet passziváltam, mert még be fejeztem egy másik tanulmányomat.
2012. máj. 15. 00:04
 7/7 anonim válasza:
Ugyanezt érzem, csak az a különbség, hogy 37 éves nőként... :( Azt mondják, a bunkókat / Casanovákat vonzom valamiért, illetve nem járok elég nyitott szemmel (én ezt nem így látom) és rá vagyok görcsölve a témára, ami szintén probléma. Ebben van igazság, mert már szeretnék családot, gyermeket... Még nagyon fiatal vagy, van még időd keresgélni. Próbálj nyitott lenni a lányokkal, csak úgy barátkozni és főleg kezdeményezni. Sok szerencsét!
2018. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!