Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart szemmel a pasi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart szemmel a pasi, ha tudom, hogy nincs jó véleménnyel rólam?

Figyelt kérdés

Már már lenézően beszél rólam másoknak. Ha kettesben vagyunk mosolyog, flörtölget. Többször tűnt úgy, figyelget, ha meglát. Társasággal is ha vagyok, engem szúr ki.

Teljesen kétes a viselkedése.

Miért csinálhatja ezt?


25/l


2020. márc. 19. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy bunkó
2020. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 válaszolót kicsit kifejtve:

1. Lehet hogy úgy gondolja nem kaphat meg, de tetszel neki, ezért lehord mindenki más előtt, veled viszont flörtölget, hátha mégis.

2. Mindenkivel kétszínű, háta mögött kibeszéli, előtte pedig kéjeleg neki.

2020. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy gyökér. De komolyan mit érdekel ezek után? A legundoritobb ember aki a másik háta mögött leszopja szembe meg bajolog
2020. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kettes, köszi!

A kétszínűséggel kapcsolatban. Velem úgy tűnik valóban az, de másokkal szemben pont nem ezt tapasztaltam, akit nem kedvel azzal nem nagyon kommunikál.

2020. márc. 19. 20:31
 5/11 A kérdező kommentje:

Hármas, igen tudom. Csak nem értem, mire jó ez. Ha utál, miért nem ignorál? Ha nem utál, meg miért szól le a hátam mögött?

Nem olyanról van szó, aki mindenkivel ilyen. Ezért sem tudom hova rakni.

2020. márc. 19. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem olyanról van szó, aki mindenkivel ilyen.


Dehogynem, csak nem látod.

2020. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem. Szerintem egy anonim oldalon felesleges megkérdőjelezni, amit írok. De ha így jobb, akkor: TEGYÜK FEL, hogy mással nem ilyen. Ebben az esetben mi lehet az oka a viselkedésének?
2020. márc. 19. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Drágám! Az, hogy veled ilyen, mindent elárul a jelleméről. Ő alapvetően ilyen ember, kétszínű, bunkó. Semmi jót ne várj tőle!
2020. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy emberileg gyenge.
2020. márc. 19. 21:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvakodj az ilyenektől. Kétszínű a pali nagyon...
2020. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!