Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a furcsaságot tapasztalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a furcsaságot tapasztalom az új kapcsolatomban, hogy bizonyos emberek (legjobb barát + nővér) pusztán azért nem kedvelnek, mert én vagyok a barátnő. Ez idővel javulni fog? Hátha idővel megbékélnek.

Figyelt kérdés

Exemmel nem volt ilyen. Más kapcsolatom pedig nem volt, tehát nincs ezzel még tapasztalatom.


Azért nem kedvelnek, ami alapvetően a barátnőséggel jár: a legtöbb időt velem tölti, legfontosabb személy vagyok az életében, szinte egyáltalán nem kockul/gamel.


1 éve vagyunk együtt.


Anyósjelölttel pl. jóban vagyok, nekem még sose volt anyósproblémám, pedog arra sokan panaszkodnak. Hasonló lehet ahhoz, ami velem van.


2020. márc. 19. 20:24
 1/3 Jossszy3 ***** válasza:

Szerintem ezzel ne foglalkozz, nem ritka ez

De kit érdekelnek?

Te legyél kedves és illedelmes (pl.: köszönés, hogy vagy kérdés)

A többi legyen az ő démonjuk, nem velük vagy együtt

2020. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jossszy3 ***** válasza:
Ha a barátja nem szeret akkor ott főleg vannak önbecsülési és énkép bajok
2020. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jossszy3 ***** válasza:

Kivéve ha pl alázod a barátja előtt

Akkor én se szeretnélek😃

2020. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!