Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van egy bizonyos “fontossagi rangsor”-otok?

Figyelt kérdés
Baratommal 1 eve vagyunk egyutt par napja megszolalt hogy 1.neki a csalad, 2.a baratok, 3.a baratno vagyis en. Ez normalis ha van ilyen rangsor? Mert en meg sose hallottam ilyenrol. Engem ezzel elegge megbantott, hogy utolsonak helyez el, igaz hogy egy ev de komoly kapcsolatnak mondhato. Igy mar nem tudom mit higyjek. Eddigi barataim eloterbe helyeztek es enis oket, nem arrol van szo hogy ne legyen a csaladjaval barataival...hanem ha igazan szeretsz vkit nem rangsorolod a fontossagat en ugy gondolom. Szerintetek en gondolom ezt rosszul? Nektek mi a velemenyetek?

2020. febr. 4. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő is buta és te is. Nincs szükség ilyen rangsorra szerintem is butaság.. Bár én abarátnőt első helyre helyezném és csakis ezét jöhetne olyan szóba, aki alkalmas erre ;)
2020. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első a család. De nekem a párom és az anyukám jelenti a családot. Az egyik a származási családom, a másik meg a jövőben lesz a családom. És ha azt akarom, hogy az legyen, ennek megfelelően kell kezelnem a jelenben is. Utána barátok/munka, utána a kicsit lazább haveri kapcsolatok, utána pedig a többi ember.
2020. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyi ideje vagyunk együtt. Ha már mondjuk két éve akkor a barátnőmet a saját családomnak tekintem és ő a legfontosabb.
2020. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hu,ez egy nagyon jo kerdes! Bármelyik allhat elso helyen! Attol fugg kivel milyen szinvonalu a kapcsolat!
2020. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha még nagyon fiatalok vagytok és a szüleitekkel éltek, lehet hogy nem baj ha ők a fontosabbak, főleg ha ez családi elvárás, nekem is így volt. De idősebb korban, főleg komoly kapcsolat esetén a párunk kellene legyen az első helyen.


A rangsor pedig azért fontos, hogy tudd mire szakítasz több időt, és ha választanod kell, kit helyezel előtérbe.

2020. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom az első. Utána a család.
2020. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!