Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csetelek egy pasival. Kérdezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csetelek egy pasival. Kérdezett a családi állapotomról, utána meg viccesen mondta hogy lehet párkapcsolatban vagyok. Én tereltem a témát viccesen és nem mondtam se igent se nemet. Ebből ő mire következtethet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi. Mi pasik élből levágjuk, hogy egy csaj kapcsolatban van vagy sem 😊
2020. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♂️
2020. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1es válaszoló honnan vágjátok le?
2020. márc. 20. 09:50
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Onnan, hogy a kapcsolatban élő nők a legjobban vevők a flörtre meg a kalandra.

A szingli csajokat ez nem érdekli, ba sszák őket elegen.

2020. márc. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
#3 amikor felteszem a kérdést, hogy "van-e valakid?" és erre te zavarba jössz, vagy terelsz, akkor tuti, hogy nincs pasid. Máskülönben rávágnád, hogy van. Nameg miért csetelnél idegen férfival, ha van párod?? 😊
2020. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én arra következtetnék, hogy komolytalan vagy, és nem akarsz semmit, csak húzni az agyát, mert élvezed a figyelmet, amit kapsz.
2020. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, szinte minden csaj ezt csinálja a társkeresők ön is... Nevetgél, rébuszokban beszél, nem ad egyenes válaszokat stb. Csak azt nem értem miért jó ez a nőknek, hogy szórakoznak össze-vissza. Ha unatkozol foglald le magad, ne pedig a társra vágyó férfiakkal szórakozz. Amíg veled írogat (részedről) feleslegesen, addig lehet, hogy megtalálta volna élete párját.
2020. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Am... Ha nincs pasid miért nem lehet megmondani?? Ha meg van, akkor miért csetelgetsz ismeretlen férfiakkal?? 😐🤨
2020. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát az 5-össel nem értek egyet

Te ismered a nőket? Sokkal bonyolultabbak vagyunk.

Velem előfordult már hogy leszólított egy szimpatikus srác és felmerült a téma hogy van e valakim, nem konkrétan kérdezett rá, de kitértem a válasz elől, mert ha rávágom hogy van barátom akkor egyből annyi a beszélgetésnek, pedig attól hogy van valakim még szivesen ismerkedem ellenkező neműekkel, persze csak barátilag.

Szóóval igenis van olyan hogy pont azért tér ki a válasz elől mert van valakije.

2020. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
#9 hidd el egy férfi sem örül neki, ha a párja "csak úgy" elkezd ismeretlen férfival flörtölgetni. Gondolom neked sem esne jól, ha a pasid "csak úgy" nekiállna vadidegen lányokkal beszélgetni, nem?
2020. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!