Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka annak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak ha egy párkapcsolatban egy férfi megüt egy nőt, majd utána esedezik a bocsánatáért?

Figyelt kérdés
2018. aug. 16. 20:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, ez csak egy kérdés.
2018. aug. 16. 20:40
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Neked még nem volt olyan, hogy a dühtől kettőig nem láttál?
2018. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sok ilyenről hallani. Nem tudom szerintem ezekben az embernek nem nevezhető lényekben van egy nagy adag agresszió és mellette birtoklásivágy.
2018. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hirtelen felindulásból való cselekedet amit gyorsan megbánt. Persze itt felmerül egy csomó kérdés még. De nem tudom elképzelni a szándékosságot csak azért hogy utána bocsánatért esedezhessen.
2018. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mint mikor egy pasi folyton hanyagol, aztán mikor legközelebb találkozna és mondom neki, hogy nem, ennyi volt, hirtelen elkezd kapálózni, bocsánatot kérni, adsz egy újabb esélyt és megint hanyagol. És így megy ez az idők végezetéig, amíg meg nem unod és kiszállsz.


Szerintem ez hasonló eset.

2018. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

Ha a no annyira kikesziti a pasit, hogy hidrogenbomba az agyban robban es....pofon a vege.

Szep a kormod szivem.

Mi? Szep?

Szoval eddig nem volt szep?


De igen szep volt eletem. Naaa...


Ahaaa...szoval nem jovok be neked csak igy, ha megvan csinaltatva a kormom?

Te csak felvagsz velem? Csak szexre kellek neked??!!!


Csatt a pofon. Bar en itt nem kernek bocsanatot.

2018. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja kontrolálni magát. Az ilyen ember veszélyes, kerülni kell. És önző is, h utána meg könyörög. Felmenti magát. Ha tényleg számítana neki a másik, tudná magát kontrolálni. Az ilyennek zéró tolerrancia, nem kell együttérzőnek lenni vele.
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi
2018. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy evolúciós zsákutca. Nincs önkontrollja, a kutyámnak nagyobb önkontrollja van. Tudományosan bizonyított, hogy az agresszív emberek butábbak. Akiknek pedig nincs önkontrolljuk, azok kb semmit sem tudnak elérni az életben.
2018. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

#9, igen a fizikai erőszak a gyenge emberek módszere.


Egyébként valóban lehet hirtelen felindulás amit azonnal megbán (akkor is gyenge jellem), de sajnos lehet kifejezetten tudatos is. Ezzel zavarja össze teljesen a nőt, aki ezáltal teljesen az uralma alá kerül. Ezt persze csak gyenge nővel lehet eljátszani. De ők tudják kik azok.

2018. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!