Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves párkapcsolatban élők! Volt már hogy szüneteltettétek a kapcsolatotokat? És mennyi ideig? Utána minden jó volt vagy rosszabb lett?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mi egyszer szüneteltünk kb. egy hétig. Amiből kb 2 napot nem beszéltünk. Akkoriban nagyon makacsok voltunk és egyikünk sem akart engedni a 21-ből. Aztán amikor jött a párom elvinni a cuccait kifakadtam és zokogni kezdtem, akkora fájdalmat és űrt éreztem, hogy végem volt. Akkor magához szorított, és egyértelmű volt, hogy együtt kell maradnunk. Utána jobb volt a dolog sokáig csak a nagyon fontos dolgokon kaptunk össze, most már pedig "felnőttünk" a feladathoz, hogy a problémákat kezeljük. Ha vannak is általában sikerül megbeszélnünk ha nem értünk egyet most már előbb-tóbb zöldágra vergődünk:)

Már lassan 3 éve leszünk együtt és sosem bántam meg, hogy együtt maradtunk!:) remélem egyszer a felesége leszek:D

2o-L

2010. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Én 8 éve vagyok együtt a párommal, és SOHA nem szüneteltünk. Minek azt?? Mindent meg lehet beszélni..
2010. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Jah lemaradt. 24/L
2010. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szüneteltetés az egy vicc. Ha működik a kapcsolat, akkor megbeszéljük a dolgokat, ha meg nem tudjuk megbeszélni, akkor minek tovább folytatni?

27/N

2010. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi egyszer szüneteltünk, bár szakításnak indult, aztán az lett a vége, hogy bocsánatot kért és megígérte, hogy jobban fog figyelni rám(, pedig ő akart szétmenni, én végig mellette akartam maradni), de akkoris minden nap beszéltünk, ő nem is igazán tekinti szünetnek, csak egy nagy összeveszésnek. mindketten végig a másikkal akartunk lenni ő pedig rájött, hogy nem csak megszokásból van velem, hanem tényleg szeret. ennek már több mint fél éve, és azóta úgy ahogy minden rendben =)
2010. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a "tartsunk szünetet drágám" azt jelenti, hogy nem akarok veled lenni, de gyáva vagyok ezt ilyen formában kijelenteni, mert azt nehezebb visszacsinálni. Lényegében egy időhúzás, amíg a másikat bizonytalanságban tartjuk. Nem az a gond, ha valakinek időre van szüksége, de akkor mondja azt, h "nézd, ez meg ez a probléma, amiben ha nem tudunk megegyezni, akkor el kell gondolkoznom azon, h szeretném-e így folytatni". 23/N
2010. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jo jel. Csak a szarma jo felmelegitve...
2010. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyunk együtt, ha nézeteltérés volt köztünk, azt normális felnőttek módjára megbeszéltük. Soha nem tartottunk szünetet. A beszélgetés nagyon nagyon fontos egy jól működő kapcsolatban. Szerintem!
2010. márc. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szünet-->szakítás.
2010. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4és fél hónap után kért szünetet. Előtte rúgták ki a munkahelyéről, vágott bele az ingatlanozásba. A padlóra került, bár próbálta titkolni. Én pedig sokszor hisztiztem, ahelyett, hogy mellette álltam volna. Távkapcsolat volt, rontott is a helyzeten. Aztán egy nagyobb hisztimnél besokallt és 2-3 hét szünetet kért, míg összeszedi magát. Persze én is kikészültem, nem ettem, alig aludtam és nagyon sokat sírtam. Aztán 1 hét után rám írt, hogy megkérdezze hogy vagyok. Itt tört meg a jég, bevallotta, hogy nagyon hiányzok. Másfél héttel később tudtunk csak találkozni, de akkor percekig csak ölelt... Lassan egy éve ennek, azóta már összeköltöztünk, de a mai napig ha ritkán eszembe jut az az 1 hét, sírok. Változtam, változok azóta, próbálok felnőni a dolgokhoz. Azt hiszem, sikerül, bár ebben a páromnak nagyon sok érdeme van. És a kapcsolatunknak is jót tett a szünet. Nem emlékszem, hogy előtte bámult volna percekig, most egyre többször kapom ezen, miközben csak mosolyog...:$ És én is többször bújok hozzá... Hiszti meg újabban max azért, amiért későn jár haza, mert sokáig dolgozik és hiányzik napközben, mikor egyedül vagyok...20/L
2010. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!