Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belémszeretett a fiúbarátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belémszeretett a fiúbarátom, akivel évek óta ismerjük egymást. Félek hogy elvesztem a barátságát. Ilyen esetben hogy lehet menteni?

Figyelt kérdés
25l
2020. márc. 20. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
válalj kockázatot. csábíts. hátha hat rá.
2020. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebből szex lesz. 😃
2020. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 A barát szó azért szemet szúrt?
2020. márc. 20. 15:18
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálad szűzhártyát fog szúrni. 😂
2020. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#3 hogy szerelmes vagy szemet szúrt? aki szerelmes ne lapítson.
2020. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Ha összejöttök, azért lehet vége, ha nem, akkor meg azért,mert neki rossz nézni, hogy mással összejössz.
2020. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, iszonyatosan rossz lesz neki így veled. Én is ugyanígy vagyok és nagyon rossz minden nap úgy beszélni a csajjal hogy ő tudja hogy én többet érzek. Ő mondjuk nem tudom mit érez mert végülis nem mondott nemet, csak akkor épp rossz passzban volt és inkább nem erőltettem a dolgot.
2020. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amint elkezded majd neki mesélni a barátaidról a szotorikat, kb olyan érzés lesz neki mintha egy forró kést forgatnál a gyomrában és még jópofát is kell vágnia hozzá.
2020. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak úgy szereted, mint barát akkor ne ámítsad és mondd meg neki kerek perec. Hidd el nekem, rohadt szar amikor csak szórakozik veled valaki. Ha viszont te is többet érzel akkor nem érdemes mindkettőtöknek györtődni, próbáljátok meg.
2020. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neki mindenképp pokol lesz, ha nem akarsz tőle semmit. Nem fogod tudni kikerülni, hogy megbántsd. Nagyon ritka, ha egy barátság ilyet túlél. Sajnálom.
2020. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!