Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szexi testépítők vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexi testépítők vannak?

Figyelt kérdés

Ezt, úgy értem, hogy van kezdő, haladó, profi, meg ilyesmi.

És betudnátok rakni képeket az izomzattól függően? Például egy szexi kezdő testépítőt. Aztán egy szexi haladó, profi, brutális testépítőkről, akik szexisek. Vagy akár videót is belinkelhettek róluk. A szexit úgy értem, hogy az arca és teste olyan mint egy modellé. De mégis, hatalmas izomzatú az ember. (Akár manipulált kép is:). A lényeg az, hogy rakjatok be, képet vagy videót. Lehet akár manipulált is. Ha elég képet é videót raktatok be, akkor a végén szavazzatok. Hogy nektek melyik tetszik. Melyik nagyságú izomzat, melyik fickó. Akár olyat is berakhatna valaki, hogy vannak felsorakoztatva képek, egyre nagyobb izomzatú ember és egyre szexisebbek. És mindenki szavaz, hogy ő szerint melyik jön be neki.


2010. júl. 25. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel nem sokra fogsz jutni :D Keress rá: Binais Begovic. Talán ő bejön neked.
2010. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez meg mi a tosz??? Te teljesen meghülyültél... Az oldal neve gyakori kérdések, nem pedig gyakori idióta szavazások.
2010. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Feltettem egy egyszerű kérdést, ami részben szavazás, de kérdés is.
2010. júl. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!