Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg anyagias lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg anyagias lennék a lentiek tudatában?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismerkedtem egy férfival, elég hamar összejöttünk. Minden jól ment körülbelül 2 hétig, aztán jöttek az apró dolgok, amik felett szemet hunytam. Eddig.


10 esetből csak háromszor volt hajlandó elvinni valahová, a legnagyobb januári hidegben is csak sétáltatott a városban (meg sem említette, hogy felvisz hozzá). Ha említettem neki, hogy jó lenne beülni valahová, akkor mindig kifogásolta a helyeket, hogy melyik miért nem jó/miért “nem éri meg” (havi 500.000 Ft-os fizu mellett). Emiatt is nem mertem magam elengedni, ha beültünk valahová, mindig az olcsóbb dolgok felé tendáltam, nehogy azt higgye, kiforgatom a fizetéséből. A legszebb húzása pedig a bevásárlóközpont étterem részében egy félreeső részében leültettett és nem is fogyasztottunk semmit...


Csak a legelső találkozáskor fizetett, a többi után elkérte a rám eső részét a rendeléseknek. Legutóbb csak annyit mondott: “fizetek én, de legközelebb te hívsz meg”.


Születésnapomra egy 700 Ft-os akciós bonbont adott, amit nem igazán tudtam lereagálni...


Valóban én lennék az anyagias?



2020. márc. 21. 17:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyeneket jobb miharabb kiszelektalni.
2020. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%

"Csak a legelső találkozáskor fizetett, a többi után elkérte a rám eső részét a rendeléseknek."

Ez teljesen rendben van. Miért fizetne ő mindent? Ez akkor lenne reális, ha a te időd valamiért értékesebb lenne, mint a másé, ami két egyenlő ember esetén nem igaz. Ha meg nem vagytok egyenlőek, akkor nincs párkapcsolat.


A többi dolog viszont bajos szerintem is.

2020. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem buta gyerek.
2020. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is hagyd.
2020. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
30%
Nemtudom mit képzel magától egy két női kommentelő.
2020. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem anyagiasság, csak nem vagy kíváncsi suttyókra.

Én a bonbont visszaadtam volna neki, ha egyáltalán eljutunk oda.

2020. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, szerintem is egy sóher, smucig alak. viszont ezt a mondatodat azért annyira nem értem:

"Születésnapomra egy 700 Ft-os akciós bonbont adott, amit nem igazán tudtam lereagálni..."

Már bocs, de egy doboz bonbonon mit kell "lereagálni"? Megköszönöd, és ennyi. Ha egy tábla milkát kaptál volna, akkor is. 3 hónap után szerintem a figyelmesség, a köszöntés megvolt.

Mondom ezt nőként.

Ettől függetlenül nekem sem szimpi a pasi, a többi dolga miatt.

2020. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Jó, értem, viszont évek múlva mi lett volna (ha már a legelején egy akciós bonbonnal letud)?
2020. márc. 21. 19:07
 19/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, ha nem kapod meg a gyakori "feloldozását", hogy nem vagy anyagias, akkor még 3 hónapot eltöltesz egy ilyen alakkal? Mármint ja, a hidegben sétálás elég béna dolog, a bevásárlóközpontos étteremben való üldögélés meg pláne. Azzal viszont nincs gond, hogy feleztek, főleg, ha elsőre meghívott. Elég szar érzés, amikor több igen drága vacsora, borozás után egyszerűen eltűnik a nő, majd látod az Instagram-profilján, hogy kapcsolatban van mással - kb. azóta, amikor ti is randiztatok...

A bonbonnal meg nem tudom, mi bajod, rajta maradt az árcédula? Mit kellett volna adnia pár hónap együttlét után? Gyakorlatilag alig ismeritek egymást.

Na mindegy, szerintem kamu kérdés.

2020. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

Női logika:

A férfi fizet -> "Meg akar venni mint egy utolsó szajhát"

Felesben fizetnek -> "Olcsójános"

A nő fizet -> Na ezt le se merem írni...

2020. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!