Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem fordult meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fordult meg a fejetekben, hogy ez a járvány tönkreteheti a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, hogy a barátnőtök, barátotok nem akar találkozni veletek amíg tart a járvány.

Barátnőmmel tegnap beszélgettem telefonon, és bár semmi terve nem volt mára, mégis azt mondta, hogy majd meglátjuk, tudunk-e találkozni. Volt valami fura a hangjában, mert amúgy, hétvégén találkozunk csak, viszont minden rendben van köztünk. Ő egyébként olyan helyen dolgozik, ahol óvatosnak kell lennie a vírus miatt, és most még a gyanú is elég arra, hogy 2 hétig ne mehessen dolgozni. Pl a gyerekét se engedte az apjához, aki külföldre ingázik.


2020. márc. 15. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
De. A barátnőm Bp-n lakik, mondtam neki, hogy ne találkozzunk amíg tart a járvány.
2020. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Ennyit ki kell birnotok.
2020. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyit nem bír ki egy kapcsolat, akkor annyit is ér.
2020. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem az emberek miért nem értik meg hogy ez a vírus egészséges fiatalokra, középkorúakra ugyanolyan veszélyes mint az influenza, vagyis semennyire.

A nagyanyámat én se akarom meglátogatni, mert munkám során naponta sok emberrel érintkezek, aztán ki tudja, lehet lappang vagy olyan enyhék a tünetek hogy észre se veszem és ő 80évesen már komoly veszélyben van.

De nektek semmi bajotok nem lesz.

2020. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem engedjük, hogy tönkretegye. Nyáron akartunk összeköltözni, ezt most előrehoztuk, ki tudja, pár hónap múlva mennyire lehet majd szabadon mozogni.

Féltem a szerelmemet én is a munkája miatt, neki dolgoznia kell. Erős, egészséges, fiatal, de azért nagyon aggódom érte és mellette akarok lenni.

2020. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem aggódunk. Belehalni úgy sem fogunk, fiatalon lábon ki lehet hordani. Együtt élünk szóval csak örülnék némi fizetett szabadságnak vagy home office-nak. A legrosszabb eset, hogy éppen külön városban vagyunk amikor karanténba kell menni. De nem vagyunk már 14 évesek, kibírunk 2 hetet egymás nélkül.
2020. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy a lényeg, idegen f**aszt nem szabad szopni és idegen puncit nem szabad nyalni, és talán használjatok gumit ez idő alatt.


Szóval ha nem bíztok meg a másikban, hogy esetleg még is csak félrek**úrhatott akkor 1-2 dolog kimarad,

2020. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es! Mióta nemibetegség a koronavírus? 🤭
2020. márc. 16. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!