Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikkel menjek szórakozni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikkel menjek szórakozni vagy ismerkedni?

Figyelt kérdés

Úgymond partiarc voltam otthon...majdnem minden nap buli, ivászat, csajok. Sajna ez csak otthon volt, jelenleg egy másik városban járok egyetemre. Itt a barátok olyan puliszkák, nem mozdulnak ki...egyszerűen mint a nyugdíjasok, soha nem járnak bulizni, esetleg egy sörre. Nincs semmire se kedvük. Másképp nagyon jófejek de unalmasak.

Ezzel az egésszel az a gond, hogy nincs kivel mennem bulizni. Egyedül nem az igazi. Van egy pár haverom akik rendszeresen járnak bulizni, de nekik megvan a baráti körük. Voltam egy párszor velük, de nem éreztem annyira jól magam. Tény, hogy nem tudom mit csináljak, egy év alatt nem sikerül egy lányt se megismernem. Így csak a volt barátnőmre tudok gondolni, akit el akarok felejteni.

Haza csak egy párszor megyek, majdnem minden két hónapban. Otthon mindig bulizok egy nagyot, de az kevés.


2010. júl. 25. 22:24
 1/6 anonim válasza:
gyere velem XD
2010. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
légy te is puliszka!!
2010. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni mindenképp idegenek közé menj,mert akiket már ismersz azokkal minek megint megismerkedni?

Ha meg akkora partiarc(hú de gusztustalan egy szó) vagy akkor menj egyedül bulizni és majd találsz más hatalmas partiarcokat valami mega partiban.

Mellesleg ha már egyetemre jársz akkor nem a tanuláson kéne törnöd az agyad?

2010. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gótokkal.
2010. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első: Elmennék, de szerintem lehetetlen



második: no comment...inkább kihagyom


harmadik: ismerkedni olyan társaságban lehet a legjobban ahol vannak ismerősök is meg idegenek is. Ha egy társaságban vagy egy lánnyal nem kell indok, hogy leszólítsd. A másik dolog meg, hogy nem bízok az idegenekben, szóval nem tudnék összebarátkozni senkivel sem egy éjszaka alatt. A harmadik dolog meg, hogy tanulni is szokta, sőt jobb tanuló vagyok, mint a barátaim(otthon ők sem egész nap tanulnak), csak nekem kell a szórakozás. Én élni akarok az egyetem alatt is, nem végigkínlódni. Az egyetem nappal van, a bulik meg éjszaka.

2010. júl. 25. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg gáz lenne, egyedül járni bulizni. Nálunk a fősulin volt pár ilyen ember, mindig kinevettük ezeket. Hát nem is tudom, nincs valami hallgatói klub, ahová mégis el lehetne menni? Mármint beülnétek délután a saját haverjaiddal és estére is lenne kedvük maradni, v vmi...

Átérzem a helyzeted.

Melyik város? Megyek oda:)

L/22

2010. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!