Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ez a típus ma még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ez a típus ma még?

Figyelt kérdés
Romantikus, de nem nyálas, nem viszi túlzásba azért a dolgokat, de érezteti veled, hogy imád és sose csalna meg. Aki tud várni rád, különleges, intelligens, nem minden héten más csajjal jár, nem ciki neki pl. egy modern művészeti képtár, jól el lehet vele beszélgetni, és stílusos. Nem kell rosszfiúnak lennie, lehetnek ügyetlen cikis dolgai, nem muszáj kigyúrt izomoszlopnak lennie, sőt az se baj, ha nem népszerű. Van ilyen ma még? Létezik ez a típus?
2010. júl. 25. 22:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ilyen, intellektuális közösségekben született egyedek hazánkban elszórva találhatóak
2010. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Biztos van, miért ne lenne?
2010. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
Létezik ez a típus ma még? az IFA az pont ilyen egy Típus
2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Persze,hogy létezik.A romantikus filmek forgatókönyveiben.... Ja,hogy a való életben?Neeem,ilyen nem létezik.
2010. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült egy ilyen ritkaságot kihalászni (L)


20L

2010. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
dede, létezik, az én barátom pontosan ilyen, és nem elvakult vagyok,ő téyleg ilyen
2010. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A modern művészetért nem vagyok oda, de toleráns vagyok. Szóval talán:)

De mindenki máshogy ítéli meg magát, mint a környezete.

2010. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem egy típusba kéne beleszeretni, hanem egy emberbe. Annyira utálom amikor valaki ilyen jelzőket sorol, hogy ez kéne. Mintha számítógépet vennél ilyen olyan processzorral stb.
2010. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem János vitézt keresed.
2010. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!