Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudista strandon szabad szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudista strandon szabad szexelni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szexelni,de nem nyilvánosan,ergo ugyanúgy mint máshol. De szerintem nem mindenki ismerkedés céljából jár nudira,legalábbis,amikor én jártam,akkor még nem így volt. Nálunk nem voltak semmiféle őrök,de illetlenségnek számított ha feláll a pöcök.
2010. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
hát de most mit csináljak vele, ha egyszer feláll? nem köthetem le.
2010. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Node fiacskám, nem megmondtam neked hogy nem nuddista strandon kell ismerkedni?

És az őröknek egyébként ruhában kell lenni, és nem lehet az emberekre nézni, sikeres felvételt kívánok.

Egy szerető rokon.

2010. júl. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát én tegnap voltam, és megcseszi egy csajszi mellettem verte ki a barátjának, mert azt hitték, alszom. Nagyon nem volt semmi.
2011. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%
Egyszer láttam két homárt felálló dákoval egymást nyalogatni egy nudistastrandon. Undotitó volt.
2011. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nudistán valami belefér, naturisták a naturista fürdőhelyen kikészítenek ha oda mész csajozni.
2011. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elméletileg semmilyen szexuális jellegű cselekedetet nem szabad végezni. Ez ki is van írva a bejáratoknál a házirendben.
2011. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:37


Ezt a kikészítést kifejtenéd bővebben? :D

2011. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem lehet, egyből kidobnának, ez is ugyanolyan strand mint a rendes, csak itt meztelen mindenki, (szóval maszti is és bármi ilyen tevékenység tilos ott)
2012. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!