Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van, akinek tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van, akinek tetszene, ha egy fiú v a barátja strandon/usziban jól megfürdetné a vízben? Többi lent

Figyelt kérdés

megfürdetné= dobálná a vízben, "beleejtegetné" a vízbe, picit lenyomkodná a víz alá, "bukfenceztetné" a vízben/víz alatt meg ilyen ökörködések. persze mértékkel! :D a lány meg jókat sikítozhatna közben.

meg ez sokféleképpen variálható, ezek a hülyülések.


olyat is láttam egyszer h a lány a fiú nyakába tette a lábát (térdénél behajlítva) és fejjel lefelé lógott és a feje is bőven víz alatt volt :D


2011. okt. 8. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
És?
2011. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
100%
engem a férjem bele szokott dobni a vízbe, de csak itthon, strandon, főleg uszodában ez zavarna másokat :) de amúgy nekem tetszik, kár, hogy vége a nyárnak :(
2011. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy én észrevettem szeretik a lányok, de vigyázz, hogy ne fogd vagy szorítsd meg túl erősen őket, meg mondjuk, nemtom hogy gondoltad ezt a "fejét benyomkodni a víz alá"-t de szerintem ezt inkább felejtsd el. Megfulladni senki sem szeret.
2011. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

00:14


Ti burzsujok vagytok ,hogy medencétek van? :D

2011. okt. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
tetszene hát, csak kár h ő nem tud úszni 20L
2011. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten utálom,ha ezt csinálják velem,engem csak feldühít.Mindig az orromba megy a víz,benyelem,lejön rólam a bikini felső,stb. Engem ez irritál.Csak akkor viselem el,ha én kezdeményezem ezt a fajta eszetlenkedést,de ha nem akarom,csak elrontja a kedvem.
2011. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom :p

más kérdés hogyha 2 fiútesóm akar lenyomni, akkor esélytelen vagyok. :D

2011. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem abszolút nem tetszene. A fiúk csinálták ezt még általános iskolába és számomra ez mindig olyan gyerekes dolog volt! Ezer módon ki tudod mutatni a másik iránti szimpátiádat, szeretetedet.
2011. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mértékkel bejönne, szeretek hülyéskedni, és szeretem a vizet, de azért van egy határ. Mondjuk víz alá csak max. pár mp-ig nyomjon le, meg azért figyeljen arra, hogy nehogy rosszul dobjon vagy valami, mert abból nagy baj lehet. De az is biztos, hogy a fiú sem úszná meg szárazon, én is belökném őt a vízeb stb. :)

De szerintem ez tök jó ötlet! :D

16/L

2011. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

érdekes válaszok. szóval a legtöbbeteknek tetszene, ahogy látom. többször megfigyeltem már, hogy ilyeneket játszanak, innen a kérdés és szerintem is jó játék.


Itt az első 1 percben van néhány húzós rész, de a lány láthatólag élvezi a "strapát":

http://www.youtube.com/watch?v=KSLC-hFp3ko


Ilyeneket én is tökre játszanék egy lánnyal és élvezném is, ha a lány is úgy élvezné, ahogy a videón. :D

Na, ki jön velem pancsizni? :DD

2011. okt. 8. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!