Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek, amikor elmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek, amikor elmentek egy forgalmas helyre, próbáltok szemezni lányokkal, de egyszerűen félrenéznek?

Figyelt kérdés
Mindig ez van, elmegyek valahová, pl tegnap az Aréna plázába, kb 3órát töltöttem ott, de az eladó lányokon kívül egy sem nézett a szemembe. Pedig ültek a padon, rájuknéztem, észrevették, aztán néztek is félre. Ugyanez volt akkor, amikor pl szembe jött egy csaj. A szemébe néztem, ő azonnal elnézett. Annyira idegesítő az ilyesmi, ilyenkor annyira destruktív gondolataim vannak, hogy az hihetetlen.
2011. nov. 3. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Felmerülne bennem az a bizonyos "Mi a francot csinálok én itt?"-kérdés.
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szembe nézek önmagammal. :D
2011. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Mi a francot csinálok én itt?"


Nem rajoskodni mentem, jött egy külföldi barátom, és vele vásároltam...

2011. nov. 3. 20:06
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
nem vagy kancsal?
2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem próbál szemezni egy pasi, én is mindig félrenézek, de fogalmam sincs, miért. Megijedek, vagy nem tudom.
2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Amúgy a nyomorék válaszokra nem vagyok kíváncsi. Poénkodni menjetek a terhes vagyok, meg fog-e fájni az első, meg a mennyi vért vesztek, amikor elveszik stílusú kérdésekhez. Szerintem nagyon sok hozzám hasonló ember van.


Köszi a megértést.

2011. nov. 3. 20:08
 7/25 A kérdező kommentje:

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.

Jó, de mindenki nem lehet félénk. Mondjuk 200 nő.



___________________________________________________________

Nem vagyok kancsal, semmiylen testi/lelki fogyatékom nincs. De ha tudnál olvasni, és/vagy nem viccesjóska akarnál lenni, máris nem kérdeztél volna ilyet

2011. nov. 3. 20:10
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nem pusztán szemezési szándékkal mentél a plázába? Nem volt egyértelmű. Na de akkoris... plázába nem éppen az értelem élmezőnye jár, én a helyedben nem sok mindent keresnék ott. Pláne, ha hozzávesszük az átlagemberi/átlagmagyari beforduló hozzáállást. Az emberek nem szeretik az idegeneket.
2011. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát az tuti, hogy nem szeretik.


Viszont a környezetemben sem volt eddig sok csaj, akinek igazán tetszettem volna. Azt hogy helyes, még soha nem mondták rám. És más helyen is kb 1000 lányból 1, aki szemez velem.


De igazából az olyan válaszok érdekelnek, akik hasonló cipőben járnak.

2011. nov. 3. 20:13
 10/25 anonim ***** válasza:
Szemeztél 200 nővel?Egyszerre?Te tudsz valamit! :D Taníts mester!
2011. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!