Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély arra hogy összejöjjünk? A barátom szakított velem a koronavírus miatt.

Figyelt kérdés
A barátom nemrég szakított velem mivel, távkapcsolatban vagyunk, relatíve friss a dolog, és a koronavírus miatt szakított velem, mert bizalmi problémái vannak amire én nem adtam okot, csak a volt barátnője megcsalta. Így azt mondta, hogy nem bírna hónapokig megbízni valakiben, hogyha nem tudunk találkozni. 1500 km van köztünk. Kérdeztem hogyha, vége vannak egyszer ennek a .ar-nak akkor, folytathatnánk-e és ettől nem zárkozott el, de mivel, a nemzeti hadsereg tagja, így azt mondta előreláthatólag nyárig nem tudnánk találkozni és ez neki túl fájdalmas, meg van kötve a keze,és hogy nem jókedvéből döntött így, és szeret. Naív se akarok lenni, de borzasztóan fáj, hogy a rohadt kínaiak miatt, a normális élet megszűnt.

2020. márc. 24. 17:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és még annyit,hogy nem magyar
2020. márc. 24. 17:10
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne akkor nem szakított volna veled.

Ne foglalkozz vele, keress mást?

2020. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂
2020. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha nem emiatt szakított volna, akkor más miatt tette volna meg. Azt írod, nem akarsz naiv lenni, mégis az vagy.
2020. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ez azért elég extrém eset, hogy teljesen bizonytalan, hogy mikor találkozhatunk. egyáltalán elolvastátok a részleteket?
2020. márc. 24. 17:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a vírus? Egy külföldivel 1500km távolságban úgysem jött volna össze.
2020. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jézusom kár volt feltenni ezt a kérdést, emiatt a magyar mentalitás miatt volt külföldi barátom szörnyű nemzet
2020. márc. 24. 17:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kijárási tilalom. Javaslatok vannak. Ha akartatok volna, találkoztatok volna. Ne csinálj problémát, mert nem lett volna probléma. Ez a kapcsolat nem a víruson múlt
2020. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"relatíve friss a dolog, és a koronavírus miatt szakított velem, mert bizalmi problémái vannak amire én nem adtam okot, csak a volt barátnője megcsalta."


Fogalmazás 1-es. Nem tudom mit hepciáskodsz, ezek mind kifogások te pedig igen is naív(a hozzászólásod után) arrogáns pittsa is vagy.

2020. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elolvastuk a kérdést. A távolság miatt csak akkor szakít valaki, ha nem szeret, minden más csak ócska kifogás. Egyébként pedig a bizalomhiány miatt az egész alapból halálra volt ítélve és neked tett szívességet azzal, hogy szakított. Majd rájössz te is.
2020. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!