Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a korona vírusró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a korona vírusról? Más is fél tőle? Mit beszéltetek a párotokkal ezzel kapcsolatban meg, ha netán az egyikőtök belehal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
olaszok miatt jobban kell aggódni... napi 300-500 halott... már elérte a 8000 halottat míg jina csak 2-3000...
2020. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert nem vagyok 70 éves. Amúgy meg koronavírus, tanuljunk már meg írni a rettegés helyett, basszus...
2020. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem lesz olyan szerencsém, hogy belehaljak:(


Talán azért sem beszélünk róla, mert mi már egy ideje tervezgetjük a külön életet.


Szerveztem Fb-on egy helyi önsegítő kört ideiglenes befogadókból, ha kórházba kerülnénk mindannyian, legyen kire bízni az állatokat.


De ennél tovább képtelen vagyok gondolkozni, annyi a munkám most home office-ban.

Abba bele se akarok gondolni, mi lenne a gyerekünkkel, ha mondjuk mindketten meghalnánk az apjával.


Amúgy én igazából csak a gyereket és az állatokat féltem ettől az egésztől. De nem mondhatnám, hogy rettegek. Mindkettőnknek olyan a munkahelye, hogy egész korrektül itthon tudunk maradni. Heti 1-2 célzott kimozdulás boltba vagy munkaügyben, de másokhoz képest tényleg teljesen el tudtunk szeparálódni.

Más kérdés, hogy biztos vagyok benne, hogy el fogjuk kapni, ha újra beindul az élet. Majd akkor újragondolom, most nem félek tőle, csak a gyereket féltem, mert volt egy rossz álmom február elején.:(

2020. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

"Nem, mert nem vagyok 70 éves. "


Nem csak 70 évesek halnak. Fiatalok is.

2020. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Csak jelzem 80mev fölött van az átlag életkora az olasz elhunytaknak. Értem én, hogy a média rettegést akar szülni, és örül, ha talál egy végstádiumos rákos fiatalt, aki pont megfertőződött korona vírussal is. De ez semmi más, csak szenzációhajhász hullagyalázás.
2020. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ha egyikünk elkapja,elkapja a másik is.Mivel hasonló korúak vagyunk,nagyjából ugyanúgy élünk,valószínűleg a túlélési esélyeink is azonosak
2020. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Félelem helyett próbálj meg a számok mögé látni.

Worldometers statisztikái szerint 80 ezer ember fertőződött meg eddig Olaszországban, Olaszország lakossága 60 millió, azaz 0.1% fertőződött meg eddig. És a járványgörbe szerint már most a stagnálási időszakba léptek, azaz nem fog tovább exponenciálisan nőni a halottak és a fertőződöttek száma, és lassan egy csökkenés indul meg.

Egyébként a fertőzöttek 80%-a szinte tünetmentes, a 20%, akiről kiderül, hogy koronavírusos, annak is csak az 5% kerül súlyos állapotba (ez jelenleg 19 ezer fő a 385 ezer aktív esetből a wolrdometers adatai szerint)

De számolgassunk tovább.

[link]

Az olasz halottak 99%-ának más betegsége is volt, 48.5%-ának 3 vagy annál több, medián életkoruk 80.5 év volt, 30 éves kor alatt egy halott sem volt!

Tudom, más országban volt sajnos, fel is kapta a média ezt az 1-1 esetet, de sajnos ilyen a sima influenzánál is előfordulhat.

Egyébként 100-200 ezer ember hal meg naponta átlagosan, a vírus ennek a töredékét hozta 3 hónap alatt, kb. ennyien halnak meg naponta stroke-ban vagy rákban. 137 ezer ember kígyómarásban évente. 3,287 ember autóbalesetben naponta.

Szóval inkább mosd meg a kezed, és figyelj a kígyókra meg az autókra. (Btw a gazdasági hatásaitól sokkal jobban félek, mint magától a vírustól, azt jóval többen fogják megérezni)

2020. márc. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én a vírustól nem félek. A párom sem. Idős rokonainkat nem látogatjuk. Más egyéb nincs.
2020. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
7-es a szokásos virusokra van vakcina.... meg azért egy átlagos virus miatt nem fog a világ megfertőződni és nem fog 24000+ meghalni tőle mindössze 2 hónap alatt... igen többnyire idősek de azért az sem mindegy hogy amugy van nekik még 3-5-8 évük vissza vagy sem... és a hiedelemmel ellentétben volt köztük fiatal halál is... valamint akkor sem olyan csucs szupi tüdőgyulladással meg lázzal a kórházban fetrengeni készültségi helyzetben! valamint a vírus mutálódik folyton... jelenleg 2 fajtája van... lehetséges hogy megint mutálni fog ami már sokkal agresszívabb...
2020. márc. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
és még ott vannak a fiatal kronikus betegek! cukorbetegek, szívbetegek, vérnyomás-pulzus, egyéb akik 50 alatt vannak de ugyan ugy veszélyben vannak...
2020. márc. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!