Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, jartatok mar ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, jartatok mar ugy, hogy meg szexre sem kellettetek egy pasinak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 27. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Mindig akarnak.
2020. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Arra mindenkinek kellettem volna és pont ettől volt sokkal-sokkal megalázóbb, mintha semmit sem akartak volna tőlem.
2020. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nem egyszer. Vagyok ugyanis annyira taszító, hogy kicsit is épkézláb férfi még belém mártani sem akarta/ja.
2020. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Fogalmam sincs. Soha senkit nem kérdeztem meg hogy legalább megdugna-e ha egyebet nem akar.
2020. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
En ugy, hogy csak szexre nem akart, annal tobbet meg szeretett volna, de nos volt. Aztan egy ocska novel csak szexelt, aki nem szamitott, es meg evekig csorgatta a nyalat.
2020. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Egy volt barátokra repültem rá enyhén betintázva.. Aki levakart magáról és lesajnálva leterelt! Jó lecke volt alázásból.
2020. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen, de kiderült később, hogy meleg.
2020. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Ööö... ahhoz föl kell ajánlkozni. Na, én ilyet még eddigi életem során egyszer se tettem.
2020. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Bizonyára vannak olyan férfiak, akikkel találkoztam és akiket ismerek, akik nem akarnának velem lefeküdni ilyen vagy olyan okokból kifolyólag, de hacsak a szituáció nem kívánja úgy, akkor sosem fogják az orromra kötni. Minthogy azonban elég ritkán értelmezem félre mások jelzéseit, viselkedését, olyan szituációba még sosem kerültem, hogy úgy nyomultam volna valakire, hogy ő azt egyáltalán nem akarta volna.
2020. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pont úgy jártam, mint az 5-ös. Állandóan behülyít, lerohan a semmiből, legutóbb megcsókolt, aztán úgy hajít ki az életéből, hogy a lábam se éri a földet. Aztán amikor már levett a lábamról, rögtön visszavonulót fúj, elkezd agonizálni, hogy ő nem akar fájdalmat, óriási hiba volna, emiatt nem lehet, mert nem lenne vége soha...Eddig azt nyomatta, hogy ő csak szexet akar. Legújabb, hogy ő nem akar csak szexet senkivel, de több meg nem lehet. És persze nem én lennék az első nő, akivel megcsalná a feleségét, tudom, mert mondta.

Na én ezt most untam meg. Lehet, hogy ő életem nagy szerelme, de ezt, amit most tett velem, ezt sose bocsájtom meg neki.

Háromszor csinálta ezt meg velem, ez volt az utolsó.

Mostantól másokkal fogok szexelni. Ő nem fog megkapni soha. Ha most el tudott dobni, amikor tényleg azt éreztem, hogy belém szeretett, ha ennyit érek neki, hogy talán utolsó lehetőség lett volna együtt lennünk, akkor ez van, mostantól ha egyetlen férfi volna a világon, akkor se kéne. Gyáva férgekre nem gerjedek.

2020. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!