Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti jártatok már úgy, mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már úgy, mint én, hogy meghatározó megjelenésetek miatt nem kellettetek valakinek? Nagyon fáj, hogy elutasított egy férfi, amiért túlzottan adok magamra.

Figyelt kérdés

Teljesen beleszerelmesedtem egy férfiba, de valahogy nem úgy tekint rám, mint kéne.

Én az a fajta vagyok, akit gyakran "műnőnek" bélyegeznek, pedig nem vagyok az a természetellenes 200 plasztikán átesett típus, csak szeretem a manikűrt, szoláriumot, fodrászt, sminket. Van nagy cicim, szeretem a mélyen dekoltált felsőket, és a szexis, tapadós alsó részeket vagy a rövid ceruzaszoknyákat. Kedvelem a szép ékszereket, napszemüvegeket is, és a magassarkúkat. Alapvetően adok magamra, parfümöt is használok, bár az nem látszik, de érződik, szeretem ha jellegzetes illatot társítanak hozzám.

Nem vagyok ízléstelen, és tudom mi áll jól az alakomra. Odafigyelek a mozgásra és a táplálkozásra is.

Rengeteg bókot, nézést kapok, általában felkeltem a férfiak érdeklődését és szoktam tetszeni az ellenkező nemnek, úgyhogy sok pozitív visszajelzésben nincs hiány.

Ugyanakkor tudom, vannak férfiak akiknek sok vagyok úgymond, akik az egyszerűbb, természetesebb felhozatalt kedvelik. Ők sokszor "kurvä$nak" bélyegeznek, ami azért sértő, mert nem vagyok könnyen kapható, és ami prostit eddig láttam, köszönőviszonyban sem volt a megjelenésemmel.

Szóval, visszaugrok az első mondatomra, hogy teljesen beleszerelmesedtem most egy bizonyos férfibe, de nem úgy tekint rám, mint kellene, mint szeretném. Komolyan, mindent megteszek érte, hogy felkeltsem az érdeklődését, de elmondom, hogy alakult. Eleinte mikor megtetszett, attól kezdve nyilván még jobban ügyeltem a megjelenésemre, ha vele találkoztam, de nem értem el semmit, max beszélgettünk. És egyszer el is hangzott az a szájából, hogy kellemesen csalódott bennem, első benyomás alapján nem gondolta volna, hogy ilyen értelmes és jó beszélgetőpartner vagyok. Nagyon örültem, és nem lepett meg, ezzel a jelenséggel folyton szembetalálom magam sajnos. De áttörés továbbra sem történt.

Aztán egy srác, aki kiskora óta ismeri a kiszemeltemet, és akivel szintén összehaverkodtam, azt mondta, szerinte a másféle nőket kedveli, mikor végül rákérdeztem, szerinte lenne-e nála esélyem, és hogy eddig miért nem jutottam egyről a kettőre. Mondta, hogy ami nőkkel eddig dolga volt, mind vékony, teljesen természetes lány volt, egészen más típusok mint én, de hogy látja hogy amúgy nem lehetetlen, mert mondta neki hogy szimpatikus vagyok neki, megleptem.

Szóval ettől kezdve visszavettem, és máshogy ügyeltem oda a külsőmre. Hanyagoltam a legmélyebb dekoltázsokat, legrövidebb szoknyákat, natúrabb jellegű sminkeket választottam, stb. És egyre jobban belé estem. Imádom őt, a humorát, az eszét, a figyelmességét, a férfias kisugárzását, az arcát, a karjait...

Nos, de hát nem vagyok már 13 éves, hogy a végtelenségig epedezzem valakiért, ezért egyszer megkérdeztem már tőle, írásban mondjuk, hogy tetszem-e neki. Fú, tiszta ideg voltam, és csomó idő eltelt mire válaszolt, és hiába volt végtelenül kulturált és kedves, az elutasítás az elutasítás. Valami olyasmit írt, hogy nagyon szép lány vagyok, és valakinek biztos nagyon tetszem, de neki nem vagyok az esete, másféle lányokat kedvel. Egyébként ez a válasz egyértelműsíti, hogy a külsőm miatt nem kellettem neki, mivel arra szabadkozik, nem a belsőmre, hisz arra mondta is, szimpatizál velem.

Ez szíven ütött, de gondoltam legalább kerek lett a történet. De nem lett kerek, mert jelenleg viszont előkerült egy lány a múltból...

Elvileg ő, ez a lány régi jó barátjuk gyerekkorukból, csak aztán elköltöztek, és szinte teljesen megszakadt a kapcsolat. És ez a lány újra Budapesten lakik, és mostanában felkereste a régi barátait, és mivel minden olyan köztük mint régen, egyből visszailleszkedett a társaságba.

Különleges női receptoraimmal egyből érzékeltem, hogy ezt a múltbéli figurát zavarba hozza az exkiszemeltem közelsége. És ő, ő vevő volt rá azonnal. Meg sem kellett erőltetnie magát ennek a leányzónak.

Fú, kegyetlenül fájt, hiába kezdtem elengedni a férfit. Ez a lány valóban teljesen más mint én, teljesen természetes, nem sminkel egyáltalán, nem szárítja be a haját, nem hord magassarkút, egyszerűbben öltözik, kissé talán kevésbé nőiesen, de azért vannak szexisnek mondható ruhadarabjai. Teljesen más mint én, nem csak a külső terén. Bár a mellméretbeli különbségek is elég meghatározóak, mondjuk nem tudom milyen érzés lehet úgy nőnek lenni, hogy az embernek alig van valami a mellkasán.

Az a baj, hogy eddig is tudtam, hogy én bár nagyon sok férfinek nagyon tetszem, de sokaknak meg nem tetszik a típusom, de eddig ez nem zavart, max néha, amikor már-már lenézést kaptam, amiért annyira odafigyelek magamra. De most először jártam úgy, hogy valaki nekem nagyon kellene, de számára a megjelenésem az egyáltalán nem kategóriába esik... Ők biztos hogy össze fognak jönni, és ez a lány igazán nagyon szerencsés, erről a férfiról süt, hogy "jó parti" nagyon, szerencsés, aki a barátnője lehet.

És ráadásul most tudja legalább két ember, hogy ki lettem kosarazva, és egy nap, mikor már a barátnője lesz, a lány is meg fogja tudni, a párok az ilyet mindig megbeszélik. Amúgy szerettem volna utálni a lányt, de nem tudtam, tök aranyos csaj.


2017. máj. 2. 21:23
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
69%
Ok.
2017. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy egy egyszeru szexualis targyat csinalsz magadbol. Egy dekorativ lyukat, helyes kiegeszitokkel. Mondom ezt ugy nokent, hogy van egy halom szuk szoknyam, imadom a parfumet, sminkeket, csipkes bodykat meg minden szem-szajnak ingeret, de! Ezek mellett azt is tudom, hogy ezt kinek kell megmutatnom. Es az nem az egesz kulvilag, meg a osszes pasi szem, aki meglat a nap folyaman, mert tobbnek tartom magam mint valami csillogo szexkutyu. Mert lehet hogy ok megneznek, de nem teged latnak ilyenkor, hanem egy par mellet, feneket, amit megdugnanak. Es hidd el, hogy ezeket a ferfiakat te nem akarok bevonzani az eletedbe. Lehet, hogy ez a pasi eset jo ugrodeszka lesz ahhoz, hogy picit atertekeld magadban a dolgokat. Sok sikert hozza:).
2017. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Talán az első lépés az, hogy definiálod magadban, hogy szerinted mit jelent nőnek lenni? Őszintén szólva te is csak a külsődet hoztad fel végig, belső tulajdonságodról pedig csak annyit, hogy lenézel másokat, amiért nem "cicababák", például: "mondjuk nem tudom milyen érzés lehet úgy nőnek lenni, hogy az embernek alig van valami a mellkasán" - ez sok nőnek nagyon nagyon sértő mondat! Nem mindenki születik nagy kosarakkal, vagy nincs pénze műtétre, vagy mellrák miatt le kellett műtenie.

Talán a kiszemelt férfi sem pusztán a külső alapján választ? Az a probléma, hogy aki nagyon túlzásba viszi a külsejével való foglalkozást, annak rengeteg ideje (és pénze is) erre megy el. Azért vannak ettől fontosabb dolgok is a világon!

2017. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, a leírásod alapján pont úgy nézel ki, mint egy prosti. Az értelmesebb férfiak meg az ilyet megvetik és kiröhögik. A nőiesség nem egyenlő a tűsarkúval, meg a nagy csöccsel. Látható is, hogy a természetes megjelenésű, kismellű csajt a kiszemelt férfi fényévekkel nőiesebbnek találja nálad, amíg rád még csak nőként se tud tekinteni. Ezen kéne változtatnod, nem attól leszel jó nő, hogy magadra aggatsz minden sz.art, meg narancssárgára égeted a bőröd. Ez taszító és nevetséges.
2017. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon is megértem miről írsz...

Sajnos, én is vmi hasonlót élek át, csak pepitában.

Amikor az emberlánya felvesz egy egyszerű kardigánt, alatta egy v-kivágású egyszerű pólót, egy egyszerű egyenes szárú vászon nadrágot, neg egyszerű 7 cm sarkú cipőt, aztán mégis úgy érzi magát, mintha estélyiben lenne. :) Semmi ékszer: egy gyűrű se, nyaklánc, semmi, csak egy ezüst pici fülbevaló. Smink egy szemceruza, spirál, meg vkék szemhéjpúder. Semmi alapozó, szájfény. No szoli, körömlakk. Semmi.

Már fogalmam sincs mit vegyek fel.

Nem tudom tényleg. Aztán néznek, mint ufóra. Fantasztikus.

Most miből vegyek vissza? Magassarkú marad, mert pici vagyok. :)

Szóval, tudom milyen neked. Ez a dolog belükről jön, visszább veheted, de akkor már nem te lennél...

Most fáj, h nem téged választ a szerelmed, de ne bánd, ő nem a te embered.

Remélem érted.

Jönni fog az aki neked kell, és te is neki, úgy ahogy vagy, szőröstül-bőröstül, akarom mondani, mellestül. :D

Ne szomizz!

2017. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy hasonló barátnőm, mint te.

Másfél évig jártunk egy csoportba, soha a köszönésnél nem jutottunk tovább, mert nekem sem jött be ez a stílus.

Aztán egyszer egy egyetemi buliban egymás mellé kerültünk, elkezdtünk beszélgetni és 5 órával később azon kaptuk magunkat, hogy milyen gyorsan elrepült az idő, mindjárt zár a hely.

Abszolút pozitív csalódás volt nekem, a külseje alapján teljesen mást néztem ki belőle.

Aztán pár randi után összejöttünk, túltettem magam a külsőségeken, mert tényleg a belső tulajdonságaiba lettem szerelmes, igen beleszerettem.


De (és ez a lényeg) soha nem voltam nyugodt mellette, tudtam, hogy kihívóan öltözködik és hogy egy csomó pasinak tetszik, főleg a nagydumás, önbizalommal teli, mácsó, csajozósok vannak oda érte, akik napi szinten tettek ajánlatot neki.

Ezt egészen egyszerűen nem tudtam elviselni, pedig nem vagyok egy féltékeny típus, soha nem voltam féltékeny a barátnőimre, de nem is próbálkoztak ennyien, ilyen rendszeresen egyiknél sem.

A stílusán nem akart változtatni, úgyhogy pár hónap után szakítottam vele, azóta sem kezdtem hozzá hasonlóval - lehet, hogy a te kiszemelteddel is ez történt.

2017. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!