Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexpartner számon kérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexpartner számon kérhet azért, mert nem találkoztam vele?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy lesz akció, elterveztük. De nekem közbe jött más program szóval nem nagyon foglalkoztam vele. Mikor hívtam telefonon lecseszett, hogy én nem tartottam be a szavam és rosszul esett neki, hogy ignoráltam. Ő csak egy szexpartner, nem több. Van joga számon kérni?
2020. márc. 27. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azon kivul, hogy szexpartner, még ember is, akivel azért illene minimálisan korrektnek lenni.
2020. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól még megbeszéltetek valamit, korrektnek kellene lenni... az ígéretet nem csak anyádnak meg az életed szerelmének illik betartani, hanem bárkinek, akinek ígéretet teszel.
2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem számon kért, csak nehéz volt szembesülnie vele, hogy szavahihetetlen vagy. Annyi lehetett volna benned, ha megbeszélsz valakivel valamit, akkor időben szólsz neki, hogy mégsem jó, nem pedig foglalkozol vele és le se szarod, hiába csak egy szexpartner.
2020. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy is van joga. Még jó hogy nem vagy köteles vele dugni.
2020. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezt vele kell megbeszélned, ez nem a szexpartberségről szól, ezek alapvető emberi dolgok. Nem csak a szexpartner, bárkitől szarul esik, ha ignorál, miután megbeszéltünk valamit
2020. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ. Ha szólsz neki, hogy bocs, közbejött valami, nem megyek, akkor szerintem nincs joga kérdezősködni. Viszont amennyiben, nem jelezed neki előre csak nem mész, akkor igenis megkérdezheti, hogy mégis mi a fa.. volt ez.


A korrektségen múlik.

2020. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Jogos. Nálam ott lenne vége.
2020. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Joga van hozzá. Neked meg jogod van nem lefeküdni vele.
2020. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Hat ha nem tajekoztattad elore akkor bunko vagy igen. Az o csak a szexpartner nem egyenlo azzal hogy rosszabbul bansz vele mint egy munkatarssal vagy ismerossel. En ha ot percet kesek is valahonnan odaszolok. El sem tudom kepzelni hogy valakivel b..szok de ember szamba nem veszem
2020. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha BÁRMILYEN emberrel megbeszélünk valamit azt illendő betartani vagy korrekt módon lemondani, tökmindegy hogy szexpartnerről, gázszerelőről, juci nenirol, szülőtől, párról, akarkirll van szó.
2020. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!