Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek mennyire számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mennyire számít, hogy a férfinak hány kapcsolata vagy szexpartnere volt korábban?

Figyelt kérdés
Mármint ismerkedés, vonzódás szempontjából.

2019. máj. 7. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Részemről attól egyáltalán nem lesz vonzóbb egy férfi,ha sok sex kapcsokata vokt.Sőt! Lehet én is csak egy leszek a sok közül.Ilyen emberekben nem bízom
2019. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyen több, mint nekem volt. Azob kívül nem érdekel.
2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A sok szexkapcsolat hátrány.

A hosszabb kapcsolat előny, mert azt jelenti, képes rá.

2019. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Legtöbb nő azt fogja mondani, hogy a férfinak ne legyen sok szexkapcsolata. De ne higgyetek nekik! Nők legtöbbször teljesen mást tesznek, mint amit mondanak. Csajok úgy vannak programozva, hogy az a pasi kelljen nekik, aki sok más nőnek is kellett, mert tudat alatt (vagy fölött) úgy tekintenek az ilyen férfiakra, hogy jó pasik (alfák), ha már annyi nőnek jók voltak, és boldogan fekszenek alájuk. Higgyetek nekem, 53 évem alatt rengeteg nő fordult meg alattam...
2019. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Minél kevesebb annál jobb! :-)
2019. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Kettes válasznál felcsillant a remény, hogy viccesen meglovagolva a dolgot tendenciát tudjak hamisan belemagyarázni a válaszba. De a négyes válaszoló visszarántott a földre. Damn... :(

😅

2019. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Ha mondjuk a fél város megvolt neki, akkor valószínűleg nem érdekelne tovább. Én ekkora étvágyat nem tudnék kielégíteni.
2019. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

A sok szexkapcsolat nem vonzó. Számomra nem vonzóak azok a férfiak akik nem a szerelmet és a kapcsolatot keresik. Meg szerintem ha valakinek sok alkalmi kalandja volt az azt jelenti, hogy bárki jó neki. Szerintem egy értelmes férfinak vannak elvárásai a szexuális partnerei felé is, nem mindegy neki, hogy milyen a csaj. De ha már úgy alakult, hogy sok volt neki akkor legalább legyen őszinte ezzel kapcsolatban.

A kapcsolatok száma is sokat elmond egy emberről. Nekem az a vonzó ha kevesebb, de komoly kapcsolatai voltak. Az viszont fontos nekem, hogy legalább egy-két komoly kapcsolata legyen, nem szeretném hogy elcsessze a kapcsolatot azzal, hogy nem tudja megoldani az alap problémákat a tapasztalatlansága miatt. A sok, rövidebb kapcsolatocska szintén azt sugallja mint a sok szexkapcsolat. Nem nagyon vannak elvárásai, bárkivel beleugrik a kapcsolatba aki hajlandó erre. Nem nagyon tudja ki való hozzá, nem nagyon van önismerete, vagy egyszerűen csak nagyon nem érti, hogy mit kéne csinálni egy párkapcsolatban.

De egyébként az fontosabb, hogy én milyennek ismerem meg. Sokat elmondanak az előző kapcsolatok valakiről, de alapvetően nem kizáró ok önmagában a sok kapcsolat, csak intő jel lehet.

2019. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Legyen elég annyi hogy tegnapelött jól beszélgetünk egy lánnyal mondtam neki hogy szűz vagyok erre szó nélkül törölt, sok nő buta felfogni hogy nem a többi csajnak kéne értéket adni a pasinak hanem neki
2019. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Az élettársamnak kb. 40 nője volt előttem és tök jól megvagyunk 10 éve. Igaz, nekem is volt néhány ágyasom. 35/n
2019. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!