Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek az ex temat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek az ex temat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok feltekeny tipus, de vannak dolgok amik nem fernek bele nalam egy normalis komoly kapcsolatban.

Es ezt normalis hang emben es keretek kozott szova is teszem abban a gondolkodasban h forditva is igy teszek!


Pl van ez a rohejes facebook lajkolgatas!

Meg nem is erdekelne mert vannak olyan esetek amikor az ember nem kopkodve szakit az exevel! ( kiveve nalam haha!) de jelen helyzetben soknak erzem ezt is tobb mas dologgal egyutt veve! ‼️ Es ezen van a hangsuly!


En pl nem allok le az exemmel beszelgetni foleg nem privat dolgokat megosztani vele! Forditva is nalam az a teto amikor a hogy vagy kerdes elhangzik es nem tobb masoknal yilvan ez valtozik!


De kapcsolatban ha ezek a dolgok nem egyeznek velemeny szinten h lehet kezelni? Mert az en dolgaimat tudtam ugy intezni h a kapcsolatunk elejen es kozben ne vegyen belole semmit eszre vagy tudomast! Volt nekem is egy ket klmolyabbnak tuninkapcsolatom megsem veszi eszre belole a masik a “jeleit”. Nekem

Nincs facebookom se semmim igy egyszerubb dolgom van de nem hangoztatom akar hasznalati targyakrol sem h az az extol van!

Mig jelenleg ez all fent es nekem elkene ezt viselnem mert kidobni nem dobbatom ki ha mar megtudtam! ( pl egy lakasdisz)! Es nap mint nap orlodok ezeken a dolgokon mert idegesit beszelunk rola es megsem tudunk egyrol a kettore jutni!


Mindig mondom neki n forditott esetben neked h esne! Es ugy ahogy ha o azt mondana miutan megtudna h ez meg ez ettol az embertol van es kernw h dobjam ki avgy adjam el eladnam! Mert az a mult es nem szamit annak az embernek nincs “eszmei” erteke b orizgessem ha mar a masikat zavarja! Remelem ertitek amire en gondolok mert nem azt akarom kihozni belole h nekem mindent lehet a masiknak semmit!

Nem, hanem oda vissza meg szobol ert az ember.....


Ha erthetetlen bocsanat de kisse feldulva irok mert folyamatosan zsakutcaba futok ezekkel a dolgokkal es kezdek besokallni de lehet hogy ez az en hulyesegem! Csak nem jovok ra a megoldasra.......


2020. márc. 27. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Komoly bajok vannak nálad.
2020. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy állok hozzá, hogy amit az exem csinál egy határon belül, az lepereg rólam, én pedig a fülem botját sem mozdítom. Volt lehetősége kétszer is, egyszer, hogy eldöntse, barátnak akar vagy többnek, utána hogy eldöntse, akar az életébe vagy nem. Ez egy egyenes folyamat, amiben nincs visszatérés előző szintre, szóval vagy valakim lesz vagy senkim és ezt a döntést meghoztuk, hiszen az exem. És nem akarom, hogy a múltamból egy ember bármit tönkretegyen azzal, hogy a jelenemben van, ahol ő már nem számít. Nem szoktam tartani a kapcsolatot olyan emberekkel, akik nem férnek el a jelenemben, annak aktív részeként. Márpedig ha van kapcsolatom, akkor az ex itt nem fér el. Van elég barátom nélküle is, akikkel mindig is tiszta barátság volt köztünk.


-Nem vagyunk ismerősök Facebookon (szakítás után törölni szoktam)

-Nincs meg a száma már (szakítás után törölni szoktam)

-A tőle kapott ajándékok és a közös képek valahova el vannak suvasztva, ahol nem keresem őket valószínűleg soha (minek legyen elől, hogy szex közben nézegessem a polcon? Kínos lenne)

-Nem beszélünk (miről? Hogy ki kivel dug a másik után és az miben jobb? Vagy nosztalgiázzak, hogy milyen volt, mielőtt nem bsztuk el? Kérlek, ennél van ezer másik emberrel ezer értelmesebb témám...)

-Nem köszöntöm fel (amúgy is csak a szűk családi és baráti kört szoktam)

-Nem kedvelek semmit nála (eleve nem kedvelek ellenkező neműeknél semmilyen tartalmat, kivéve ha emberileg közel állnak hozzám és érdekel az életük eseményei)

-Nem találkozunk (kettesben félreérthető és fölösleges, a páromat meg nem hozom ilyen helyzetbe)


Nem azt mondom, hogy én gondolkodom helyesen vagy hogy csak az a helyes, ahogy én gondolom, de számomra mindegyik exem okozott fájdalmat vagy én okoztam neki és eleve úgy nem akarok senkivel jópofizni, hogy egymást hónapokra hazavágtuk a szakítással vagy a veszekedéseinkkel, mert egy komoly kapcsolat ilyen. Ha pedig nem volt komoly a kapcsolat, akkor meg úgy váltunk el, hogy "jézusom, mit hittem, ez az ember egy gyökér" és akkor meg azért nem éri meg találkozni. Egyszerűen nincs pofám hozzá... Nem akarom látni és kész. És szerencsére a párom is az eféle kigyomlálás híve...


Szóval ha el nem is várom, inkább úgy mondom, hogy nem jövök össze olyannal, akinek az exei, dugópajtijai és egyebek aktív résztvevői az életének. Egyszerűen nem akarok úgy senkire ránézni, hogy "jé, ő is tudja, milyen a párom farka"... Nem, és kész.

2020. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Engem sem a facebook lájkok, se a normális baráti viszony, se az emlékek, kapott tárgyak megtartása sem zavar.

Az egyetlen, amit elfogadhatatlannak tartok a történetedben, az a kettős mérce, amit a párod művel. Na azt nem tolerálnám senkitől.

2020. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is túl sokat látsz bele ezekbe a helyzetekbe.
2020. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit túlzásokba esel. Mellesleg eléggé elbeszéltek egymás mellett, ha ex témában nem is kezelitek ugyanúgy a dolgokat, én a kommunikáció miatt jobban aggódnék.
2020. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Engem a legtöbb exemhez nagyon romantikus emlékek fűznek. Egy olyan van csak, aki sok bosszúságot okozott, róla nem nosztalgiázom. De más esetekben semmi nem indokolja, hogy töröljem az emlékezetemböl a szép emlékeket és kukába dodjam az egykori ajándékokat. Ha van új párom, őt szeretem, de akkor is van egy múltam, aminek az exeim a részei voltak. Ez van. Nem fogunk csak úgy szó nélkül elsétálni egymás mellett az utcán, mert most van valaki más. Ez ép eszű embernek nem ad okot a féltékenységre, sértődésre. Nyilván neki megvannak a saját exei és én sem tiltom meg, hogy baráti szinten esetleg tartsa velük a kapcsolatot.
2020. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!