Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozhatok a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozhatok a barátommal?

Figyelt kérdés

Szóval holnaptól kijárási tilalom van.

Egyetemista vagyok,egyedül lakom albérletben,szüleim külföldön élnek,de én a fővárosban járok egyetemre,nem mentem haza a vírus idejére.

Hetek óta ki sem megyek. A barátom is egyedül él albérletben csak a város másik felén. Még viszonylag friss kapcsolat,így még nem költöztünk össze.

Heti 1x találkozunk.

Holnap idejöhet hozzám autóval és vasárnap hazamehet? Ezt nem befolyásolja a tilalom?

Esetleg felmennénk egy hegyre friss levegőt szívni sétálni egyet, de ugye nem élünk egy háztartásban ,így is lehet?

20L


2020. márc. 27. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilalom van, hanem korlátozás. Kimehetsz a házból, sétálhatsz és a szükséges dolgokat elintézhetsz amit a józan ész megkövetel. Találkozhatsz a pároddal is, senki nem fog megbüntetni és börtönbe zárni.


De annyira dühítő, hogy az emberek 90% olvasni képtelen.. gyakorlatilag.

2020. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan,de a hegyre külön menjetek,aztan majd bújjatok el egy bokorban,nehogy meglássanak,mert a 2métert be kell tartani.
2020. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, korlátozás van nem tilalom.

Mondjuk, hogy pontosan mit korlátoznak azt nem tudom, mert amit eddig lehetett, az gyakorlatilag ezután is. Kivéve a délelőtti vásárlást.

2020. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig 500ezer ft-ra voltál büntethető, ha a felsorolt 10 féle tevékenységen kívül bármi célból elindultál otthonról? Mert én nem úgy emlékszem.
2020. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!