Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszba vagyok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszba vagyok a barátommal nagyon találkozhatok mással?

Figyelt kérdés

egy jó ideje együtt vagyok a barátommal de nagyon rosszba vagyunk és már szakítás szélén vagyunk

találkozhatok mással?

szerintetek?

olyan furcsán jelent meg az életembe az a másik


2011. aug. 7. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, találkozhatsz, de a kavarást nem támogatom.

Szóval ha rosszban van a barátoddal, akkor ezt mondd el neki, beszéljétek meg, és ha tényleg nem akarsz már vele lenni, akkor szakíts vele.

Ha azelőtt találkozol mással, mielőtt ezt lerendezed, az szerintem már megcsalás, és nagyon nem szép dolog.

2011. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szakítás élén álltok akkor szakítsatok! Jóra már ugy sem lehet számítani a jó lehetőségeket meg ne múlaszd el.


Ha van egy kis időd olvasd el a véleményemet ahol az előbb koptattam az újjaimat (2. és 3. válaszoló vagyok)

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2073..

2011. aug. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem
2011. aug. 7. 01:40
 4/10 A kérdező kommentje:
nahát ez tényleg érdekes volt
2011. aug. 7. 01:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélem hogy előbb utóbb az emberek rájönnek, hogy nem szabad félni az ismeretlentől és nyitni kell a jobb élet felé. Igaz hogy csak 18 éves vagyok, és azt gondolják itt hogy mit tudhatok én még az életről. Ez pont elég tudás lesz ahhoz hogy magabiztosan kezdjem el az életet. :)
2011. aug. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Látszik is h fiatal vagy ez alapján. A jobb élet felé nyitni kell persze, de a mindig mindent újra cserélni dolog nem egyenlő a jobbal és kapcsolatokra hatványozottan igaz. Nem véletlenül van ennyi válás manapság.. mert a fiatalabb generáció így gondolkodik. és szerintem még nem is nagyon kötődtél senkihez de ez a korod miatt nem meglepő.

Amúgy meg tényleg jó ha félelem nélkül nézel előre, ezt kevesen tudják és előny így "kezdeni az életet"

2011. aug. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozhatsz mással de mielőtt komolyra fordulna a dolog szakíts a mostani barátoddal. Szerintem ne szakíts vele azelőtt hogy találkoznál ezzel a másikkal mert még megbánhatod. A volt barátommal amikor már a szakítás szélén álltunk találkoztam másik pasival aki nagyon tetszett nekem,egy napot együtt voltunk aztán rájöttem hogy még se olyan tökéletes amilyennek elképzeltem (túl sokat beszélt,nem is érdekelt amit mondott stb.) és a randi eleje után kb. 1 órával már haza is akartam menni mert folyton csak a barátomon járt az eszem,szóval rájöttem hogy őt szeretem. Az hogy mással találkozol két dologra döbbenthet rá:vagy arra hogy nem szereted a mostani párodat vagy arra hogy nagyon szereted. Viszont ha már másodszorra akarsz találkozni az illetőővel akkor a mostani barátodat hagyd ott mert az már nem túl szép dolog vele szemben.
2011. aug. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan találkozhatsz mással, arra figyelj, hogy mielőtt elindulsz az új pasidhoz szeretkezni, még előtte feküdj le a régi barátoddal is, csak hogy biztosabban össze tudd hasonlítani őket. Nő vagy anyukám, ízig-vérig.
2011. aug. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó odáig nem megyek el első találkozásnál :)

félek a helyzettől

az első barátom és először vagyok ilyen helyzetben

és nem érzem már ugyanazt

de nem tudom őt sem elengedni pedig már nem látom jövőjét

2011. aug. 7. 09:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló nagyon gyáva tanácsot adott.

Ezt a megoldást a majmokhoz tudnám hasonlítani, mert ők sem eresztik el az előző ágat amíg meg nem fogják a másikat:)Remélem ebből mindenki leszűrte a megfelelő dolgokat.

2011. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!