Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép vagy az okos nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép vagy az okos nőknek könnyebb a párkeresés? Férfiak, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

A szép nem feltétlenül teljesen hülye, az okos nem feltétlenül ronda.


1. Szép, divatosan öltözködő, jó testű, de kevés tudással rendelkező nő, alapokkal is hadilábon áll, akivel azért bármiről lehet beszélgetni, érdeklődő, de érdemben nem szól hozzá a dolgokhoz sokszor.


2. Átlagos külsejű nő, nem csúnya, de nincs rajta semmi feltűnően szép. Viszont mindenhez hozzá tud szólni, diplomás, mindenről vannak információi.


2020. márc. 28. 19:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha már választani kell, akkor 1.

38 F

2020. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
1.
2020. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
2
2020. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
A szépnek. Mivel arra már ránéznek és egyből akarják. Egy kevésbé szép de okos lánnyal meg lehet hogy el se jutnak addig hogy kiderüljön hogy ő valójában okos, mivel sokan esélyt se adnak az ilyen lányoknak.
2020. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
3 az egyben nincs?
2020. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Ha információt akarnak arra ott a munkatárs, barát, internet, könyvek. A nőben ELSŐSORBAN a külsejet ertekelik a férfiak.

Bár akadnak ritka kivételek mint pl. Tom Hanks, Keanu Reeves stb. Ha hírességekről beszélünk.

2020. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%

A szép, de buta nő 20 év múlva már csak buta lesz.

Az okos, de átlagos nő megjelenésén megfelelő odafigyeléssel sokat lehet javítani.


2-es a nyerő


de lehet, hogy beleszeretnék az 1-esbe, aztán nem tudnám így mérlegelni.

2020. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Mindenképpen a kettes. Ez csak hiedelem, hogy minden pasi a kinézetre megy. Én pl. teljesen zavarban lennék egy nagyon szép nő mellett, annak meg nincs értelme, hogy feszülten és némán üljünk egymás mellett.


Mindkét eddigi barátnőm a második típus volt. Ebből a második Tinderről volt, és szó szerint fellélegeztem, amikor élőben megláttam, és láttam hogy kinézetre teljesen átlagos. Feloldódtam, és jól éreztük magunkat. Na most ha tegyük fel nagyon szép és divatos lett volna kb. szívrohamot kaptam volna, és ment volna a szerencsétlenkedés részemről.

2020. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 gondolom azért vagy zavarban, mert nem nézel ki jól.
2020. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ. Biztos van férfi aki mélyenszántó intellektuel és ebben is társat keres, akit tisztelhet és inspirálja, és biztos van, aki mittudomén csak altesti poénokon akar jót röhögcsélni a csajával és/vagy élvezi, ha az függ tőle. Párkeresésnél mindkét nemnél könnyebb indításkor annak, aki feltűnőbb és nem kell megszólalnia se.
2020. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!