Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy a nálam idősebb pasik tetszenek és én is bejövök nekik? Szerintem ez egyáltalán nem apakomplexus. (15/L)

Figyelt kérdés

Mindig is idősebbnek néztek a koromnál, nőies az arcom, alakom, ki is hangsúlyozom ezt, természetesen nem ribanc módon. A hideg kiráz a csőgatyás, hajvasalós, festett körmű-szemű korosztályombeli srácoktól, havernak rendben, de nem tudok rájuk úgy nézni, mint egy férfi. 18-20 évesek szoktak odajönni hozzám, hozzánk, mert a legjobb barátnőmnek is hasonló az ízlése. Nem mondom, hogy minden pasi ki legyen gyúrva, mint az állat, de azért ez már kicsit túlzás, ami most van, túl sok a feminin srác, hogy szépen fogalmazzak. Többi barátnőm szerint mindkettőnknek apakomplexusunk van.

Én ezzel egyáltalán nem értek egyet, ha a korosztályom bejönne, én sem az 3, 5, esetleg több évvel idősebb srácokkal lennék. Egyénként semmi bajom velük, mondom, barátnőimnek se szóltam be, felőlem arra csorgatják a nyálukat, akire akarják, de azért nehogy már én legyek leszólva!

Vagy csak én vagyok ilyen és mindenki másnak bejönnek az ilyen srácok?


2010. júl. 26. 12:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
mint egy férfira, bocsánat :)
2010. júl. 26. 12:43
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek veled. Fura világban élünk, ma már mindenkinek(tisztelet a kivételnek) a külsőségek a legfontosabbak. Közben egy értelmes gondolat nem hagyja el a száját. De ha valakinek ez kell, hát legyen boldog. Én mindenesetre csalódtam már párszor a saját korosztályomban.

17L

2010. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
köszönöm, végre valaki :)
2010. júl. 26. 12:48
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen rendben van, amit gondolsz,nagyon sok lány érez hasonlóképpen. Egy lánynak vagy nőnek az kell,hogy felnézhessen a párjára,ezt egy ilyen emo-külsejű srácnál nehéz lenne megcsinálni.Az a fő,hogy megértsétek egymást és jól érezd magad mellette.

Egyvalami miatt szoktak aggódni a szülők ilyenkor,ez pedig a szex.Egy ilyen korú fiú általában már rendszeresen igényli a szexet, ami természetes. Ha neked ez nem jelent problémát,akkor szerintem semmi akadálya,hogy ilyen korú barátod legyen.

2010. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hál' Isten anyukám elfogadja, hogy nekem ilyen srácok tetszenek, de van párszor, hogy megkérdezi, milyen a srác én meg azt mondom, nem szeretnéd, ha hazahoznám :)
2010. júl. 26. 12:53
 6/25 Szilvike95 ***** válasza:
49%
én most leszek 15 (4 nap múlva :P)és ugyanígy vagyok vele... nekem is azt mondja a barátnőm h apakomlexusom van, de nem foglalkozom ezzel :) mert szerintem alapvetően a lányok hamarabb érnek, így a kb 2-3 évvel nálunk idősebb srácok vannak azon az érettségi-szinten mint a lányok.. szóval, mivel én egy pasitól azt is "elvárom" h tudjunk beszélgetni, így az idősebb pasik akik jobbak egy igazi párkapcsolatra...
2010. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha jól olvastam akkor te 15 éves vagy és a 18-20 éves fiúk jönnek be neked..

Ez még messze nem "apakomplexus' Itt inkább az a baj,hogy hiába vagy érett 15 évesen,mégiscsak egy kis naiv vagy(nem sértésnek írom,hiszen én is az voltam,és talán még most is az vagyok,pedig elmúltam 30 0éves)15 évesen még inkább szerelmes leszel,és másképp látod,gondolod a dolgokat mint egy 20 éves..Elképzelhető,hogy sokszor megfognak ezért bántani,sokszor fogsz csalódni..(tudom,én velem is megtörtént)

De ha okosan csinálod(vigyázol,hogy később még véletlenül se legyél terhes,vagy nem engeded,hogy megalázzanak) akkor sokat fogsz tanulni az életről..Akkor felnőttként sokkal bátrabb,magabiztosabb leszel..

Azt meg,hogy a mai "lányos" fiúk akikről sokszor nem tudja az ember eldönteni,hogy meleg vagy csak nem fésülködött nem jönnek be,nos azt nem csodálom...És tökéletesen igazat adok neked abban,hogy bennük nincs semmi férfiasság..

Szóval nyugi nincs semmi apakomplexusod,inkább csak az van,hogy téged a férfiasság jobban leköt mint a nőiesség..

Ez nem baj,sőt...

2010. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
úgy látom, akkor mégsem vagyok egyedül :) köszönöm neked is
2010. júl. 26. 12:55
 9/25 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet hogy naiv vagyok, de inkább vállalom ezt a veszélyt, minthogy a lányosabb pasikra bukjak :)
2010. júl. 26. 12:57
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom te hol laksz de... Én a koromhoz képest elég érett vagyok, nem cigizek, inni is csak ritkán. Szoktam járni gyúrni, de csak hogy jól nézzek ki, elég magas is vagyok, 197cm (állítólag ez jön be a csajoknak) és mégis csak pár csajnak jövök be.

Úgylátszik a mai csajoknak már csak az emós, metrosex. faszik jönnek be, (bár szerintem nem lehet őket fiúnak nevezni)

Nekem nem abból áll az élet hogy minden nap beb@sszak, füvezzek, kárt teszek más ember tulajdonába( bár ismerek egy két haver is ezt csinálja) de alig vannak már normálisak, nekem szerencsém van mert ismerek pár hozzám hasonló gyereket, akik nem kockák stb, de még ők is éretlenebbek. PL nekem már rég megvan a B-s jogsi, év végén a teherautót teszem, én inkább próbálok úgy élni hogy majd ha elköltözök, ne 90ft ból éljek egy panelba, és ne legyen suzukim hitelből.Mondjuk én nem is magyarba akarok élni de mind1

Csajok terén meg hát aki nekem tetszik , annak elviselhetetlen a belső tulajdonsága, mert gyerekes. Nem mondom hogy néha ez nem jó, de ne állandóan.


Megértem a problémád,de lehet jobban szét kéne nézned, vannak, de nagyon nehéz megtalálni akik normálisak.


Bocsi ha egy kicsit hosszú:)


17f

2010. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!