Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő dolog az apakomplexus? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Elég sokan kinevetik azokat a lányokat akik idősebb fiúkra buknak és a korunk hibájának tünteti fel... mit gondoltok?
2011. febr. 1. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

mit akar pl 1 15 éves 1 20+ tól ?:D mit várhat tőle ő már dolgozik vagy egyetemista stb egész másképp látja a világot mint 1 kis pisis nem baj az ha bejönnek neki de sztem úgyse lesz tartós ..


19F

2011. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valamilyen szinten egy betegség, amin nincs semmi vicces, talán egy pszichológus segíthet.

Az még nem baj ha egy lány pár évvel idősebb fiúkra bukik, csak az, ha a pasija már szinte valóban akár az apja is lehetne.

2011. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem ítélendő el, őket ez vonzza. Biztos jobban kijönnek az érettebb férfiakkal, jobban tetszenek nekik, könnyebben megtalálják velük a közös hangot. Van ilyen:)
2011. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sztem nem számít apakomplexusnak ha 1 -15 éves csaj szerelmes 20+ éve fiúba...

ez inkább csak a korral járó éretlenségre vezethető vissza szerintem, irónikus hogy közben meg ők éretlenezik le a korosztályuk csávóit...:P

2011. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki azt szeresse, akit szeretni akar, kortól függetlenül. Az ősember sem volt leszólva emiatt. Most ha én egy 40 éves nőt szeretnék, az miért lenne baj?

17/F

2011. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

mert hülyén nézne ki de valszeg 1 40 éves nő nem tudna rá venni téged 17 éves fejjel olyasmire amit te nem igazán akarsz [főleg h nyilván akarnád :D ha jól karban tartott én is nyomnám mint a gázpedált]

igen nem apa komplexus ha 20+ [20-30 körüli ] csávóval akar járni de a kérdező nyilván nem a vén fszikra gondolt mivel az azokra bukó csajok azért nem akkora réteg sztem :D


19F

2011. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 stikkes ***** válasza:
Nem gond! Én is voltam nálam 9 évvel idősebb nővel! 31/f
2011. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a párom ítélte el, mikor 34 évesen belémzúgott egy 17 éves lány. A lány viszont teljesen normálisnak tartotta ezt. És szerintem sem volt semilyen pszichikai problémája. Azóta is teljesen normális életet él a saját korosztályával.
2011. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!