Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok kepesek meglenni kierosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok kepesek meglenni kieroszakolt dicseretek nelkul?

Figyelt kérdés
2020. márc. 30. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen is, de azért ezen át lehet látni többnyire. Ezért van, hogy nem fogadom jól a dicséreteket, mert nem bízok meg a férfiakban. De ha találkozom egy olyan jellemmel, akiben megbízok, akkor nagyon jólesik, ha dicsér, természetesen olyanért amiért lehet. Kierőszakolni nem fogom, de ha nem talál bennem dicsérni valót, akkor az max barát zóna.
2020. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
A nők képesek, a lánykák nem. ;)
2020. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha nem találsz olyan lányt, akiben több dicsérnivalót is felfedezel, akkor ne gyere össze vele. egy icipicit lejjebb vihetnéd az elvárásaid, és kedvesebben kéne tekintened az emberekre, ha úgy véled, a dicséret csak kényszerből jöhet. mindenkinek szüksége van a pozitív megerősítésekre, és egy olyan társra, aki nem irigy a szép szavakra. szerintem neked az önbizalmaddal is baj van, találj magadban több dicsérnivalót, és akkor talán másoknak is könnyebben fejezed ki.
2020. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó én nem érzem azt kényszeresen , hogy ha nem dicsér meg valaki akkor az egy szemét.


Ha valaki megdicsér oké, ha nem nem.

Viszont a nőknél, egyre inkább észre vettem, hogy ha nem dicsérem meg őket akkor szóvá teszik és fel vannak háborodva.

Nem csak barátnőről van szó.

Volt nem egy ilyen kolléganőm aki szinte fel volt háborodva, h mi az, h nem dicsérem meg, nem bókolok.

Mind ezt úgy, hogy barátnőm volt.


Mire fel kéne nekem dicsérnem egy munkahelyen ??


Bemegyek elvégzem a munkámat aztán megyek haza.

Nem azért vagyok ott, h nőket szórakoztassam vagy boldoggá tegyem.

Régen ilyen nem volt , de mostanában a nők mindent kinézettel akarnak elérni és, ha nem kapnak dícséretet akkor megjegyzések jönnek, bosszú, ilyenek..


Ez beteges..

Az ego növelése a cél.


Mindig az a szöveg , igen mert egy nőnek kell a visszajelzés.


Ez olyan mintha én minden nőbe belekötnék aki nekem tetszik, de én nem neki, hogy mi az, hogy nincsenek oda értem.


Erre minden nő azt mondaná, h milyen hülye vagyok és fogadjam el, lépjek tovább..


Míg a nő fel van háborodva ha nem kap dícséretet.

Eleve miért jó így dícséretet kapni???

2020. nov. 8. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!