Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatról ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatról ki mit gondol, ha otthon ellaposodott a dolog? F

Figyelt kérdés
Vannak nők, akik ilyen kapcsolatban vannak férfiakkal? Mi van akkor, ha jönnek az érzelmek?
2020. márc. 30. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Sosem szerettem az ilyen hibrideket

Vagy kapcsolatban vagyok rendesen és az jó, vagy szingli vagyok és néha keresek valakit szexre. Nem szeretem kavarni a szart, hogy olyannal lógok és dugok rendszeresen, akit amúgy sem szerethetek. Ezzel megpróbálni megmenteni egy párkapcsolatot meg..

Fsság a javából.

2020. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom ha otthon ellaposodott, tönkrement , akkor kilépek és keresek olyan párt akivel működik szépen minden.

F37

2020. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Undorító. Ha nem működik a kapcsolat,akkor tessék szépen kilépni onnét tisztességesen. Hogy szingliként ki mit csinál már egyéni döntése. Naponta bulizik és úgy oldja meg az igényeit vagy lesz egy szexkapcsolata már szíve joga.
2020. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Bevallom, voltam mar ilyenben mindket oldalrol

L

2020. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért mentél bele ?
2020. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem szerencsés. Először rendezni kell az otthoni dolgokat, majd ha nem megy semmi, akkor elválni, és mindenki élje a saját kis életét.(F)
2020. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Házas férfiak gyávák magukért tenni,kilépni,ezért kényelmesebb a szexkapcsolat
2020. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Volta ilyenben. Először izgalmas, majd teher.
2020. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért a feleség még jó arra hogy mossa a gatyád meg zabálnivalót adjon. Pfejj gusztustalan a fajtád.
2020. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

"Ő az aki hozzá segíti a férjet, hogy otthon eljátszhassa a feleségnek a boldog, odaadó pasit."

Húha, boruljunk el mindannyian hálásan a szeretők előtt.....ja, mégsem.

Szerinted egy dolgozó nő nem tud magának finanszírozni egy színházjegyet vagy egy nyaralást? Elárulom: tud. Nagyon kevés háztartásbeli feleség van, általában ott, ahol kicsi a gyerek. Nos, ott pedig a feleség teszi lehetővé hogy a férj egyáltalán dolgozhasson, mert ha egyedülálló apa lenne egy kisbabával, örülne, hogy lyuk van a fenekén, nem szerető után rohangálna.

2020. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!