Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik most nem találkoznak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik most nem találkoznak a párjukkal miről beszélgettek ha otthon vagytok egész napokat?

Figyelt kérdés
Főzés, sütés, takarítás...stb ilyen mindennapos dolgok mellett
2020. márc. 30. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Van néhány hobbim. Azzal kapcsolatosan online elfoglaltságaim, a munkám itthon is elvégzem. A párom dolgozik a munkahelyén. Nekem csak annyiban változott az életem, hogy amit eddig offline is megcsináltam, most azt online csinálom. Kivéve a beülős kávézást a barátnőkkel.
2020. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit csinalt ma mit fogunk csinálni ha ujra találkozunk

Tudomány művészet jövőbeli dolgokról filmekről könyvekről van hogy közösen játszunk online

Egy kevés kis politika/társadalom... 😅 mármint hogy mit miert tesznek az emberek stb

Zenéről is beszélünk

Sztorizunk múltbeli eseményekről kínos dolgokról amiken röhögünk igazából 😂😅 van hogy együtt tanulunk egymás nyelvét (habár gondolom ez csak azoknál van akiknek mas nemzetiségű a párja)

Igen neha neha kicsit unalmas tud lenni de akkor áttérünk egy masik témára akar bulvár vagy játszunk online egymással (sakk, puzzle, egyéb)

Van hogy közösen nézünk filmet nem vicc! 😅😂

Ossze lehet kötni a laptopokat hogy egy képet adjon aztán bekapcsoljunk a telot hogy együt tudjunk röhögni mint a tejbe tok a vicces jeleneteken 😂😅

2020. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!