Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők akik beleszerettetek valaki másba, mennyi idő múlva vállaltátok őt fel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap.
2020. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónap, addig reménykedtem, hogy elmúlik, de a vívódásom csak a kapcsolatom kárára ment.
2020. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 4-5 nap... ez akkor nagyon gyorsan ment...gondolom gyermeketek nem volt, ha ilyen gyorsan hoztál döntést,hogy kilépsz a kapcsolatbol


# 2 Nálatok van gyerek? Vagy miért tartott 4 hónapig mire elmondtad?

2020. ápr. 2. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hónap. Előtte volt 2 randink, aztán a harmadikon úgy csókolt meg, hogy hazamentem és megmondtam a nálam élő pasinak, hogy szakítani akarok. De az a helyzet, hogy ez előtt mi már egyszer szétmentünk, csak nem boldogultunk anyagilag és emiatt visszajött. De egy ölelés se volt már köztünk évek óta. Ettől függetlenül előadta a hősszerelmest, amikor kiléptem a kapcsolatból. Ráadásul akkor épp munkanélküli volt, mert megunta a munkahelyét, én tartottam el és még fél évig nálam lakott, mert utcára a semmibe nem akartam küldeni. Otthon az alkoholista szüleihez nem mehetett pénz nélkül. Fél év múlva csak úgy ment el, hogy összecsomagoltam neki, pedig már fél éve együtt voltam az új sráccal és sokszor nála aludtam. A kapcsolatot a nyilvánosság előtt csak akkor vállaltam fel, amikor a nálam lakó pasi elköltözött. Csak a szűk baráti és rokoni köröm tudta meg előbb.
2020. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ui: Gyerekünk nem volt. De hal lett volna, akkor se tartott volna tovább, mert ha rájött az 5 perc, életveszélyes volt.

Egy normális férfi esetében, ha gyerekünk is lenne, talán soha nem is vállalnám fel a szerelmemet mások előtt. De a szerelemről se mondanék le, mert ez az egy életem van.

2020. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vittem haza bemutatni, munkahelyemre mikor neha eljött ertem kínosnak éreztem magam. Meg egy év utan is. Amúgy két évig jartunk. De igazabol egy barátnőmmel találkozott eddig plusz egy unokatesommal.
2020. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, úgy érted 2 éven keresztül úgy voltatok együtt titokban, hogy mellette megvolt a másik párkapcsolatod? 😮
2020. ápr. 15. 18:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Hazavinni bemutatni sztem senki nem viszi.. :) A kérdésem arra vonatkozik nyilván , hogy ki mennyi idő múlva mondta(!) el a párjának, hogy mást szeret és vele tervez
2020. ápr. 15. 18:28
 9/9 anonim válasza:

Ha már félrelépsz es mással ismerkedsz, legyen már benned annyi emberség (csak egy csöppnyi, kérlek!), hogy odaállsz a párod elé és elmondod neki! Minél tovább húzod, annál fájdalmasabb lesz neki. Arra nem gondolsz, hogy forditott esetben ez milyen lenne? Hogy esne neked?


Igen, megtörténhet, hogy beleszeretsz másba. De az azt jelenti, hogy a párodat már nem szereted. Ne játsz az érzéseivel és beszélj róla!

Ha már félrelépni volt bátorságod, akkor elé állni, és megmondani is legyen!!

2020. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!