Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire számít nektek, hogy edzett legyen egy nő teste?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire, ameddig kicsit karban van tartva (értem ez alatt h nem elhízott szeffolyó alakja van) addig teljesen mindegy.
2020. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
ne legyen női Schwarzenegger, de ne is hagyja el magát. KB ennyi, nem kell túlgondolni.
2020. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent, hogy edzett? Azért egy pohár vizet bírjon el. Én azt szeretem, ha úgymond, nőiesen puha.
2020. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem ha kopog :):):)
2020. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy, csak ne bot legyen.
2020. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a nők ilyen szempontból könnyű helyzetben vannak, mert a férfiak többségének az átlagos jön be a legjobban ilyen téren.

Vagyis ne legyen elhízott vagy látványosan plöttyedt, de a skála másik végén lévő "felül semmi, de kockahasa van" ill. a férfiasan izmos is taszító...

32F

2020. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Én rendszeresen edzek. Viszont nekem azok tetszenek akik nem túlsúlyosak, de ne is legyen edzett testük:)
2020. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Az "edzett" az nem egy testalkat. Vékony, sovány vagy ducibb emberek is lehetnek amúgy fittek.

Ebben az esetben meg nyilván kinek mi jön be.

Az meg, hogy az ember lánya elég edzett-e ahhoz, hogy fejen álljon vagy húzódzkodjon vagy mittudomán, nem hinném, hogy olyan bazi fontos lenne egy normális embernek :D

2020. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az izmokat nem szeretem ha látszódnak erősen.


Elég ha feszes.

2020. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem számít, csak sportoljon valamit. Heti 2x futok, 3-4x bringázok, sokat sétálok, néha túrázok is. Ennek ellenére rám nézel és látsz minimális hasat, apatestet.
2020. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!